ВСІМ Бізнес-ліга

Останній тур групового етапу пройде 27-28 травня. До вашої уваги календар матчів і статистика після другого туру.

Лідери групи «А» влаштували гольову перестрілку в останньому матчі туру. Другу перемогу здобуло «БЗЛ-Поділля». Інтрига...

Розпочався другий тур ВСІМ Бізнес-ліги. Лише дві команди мають максимальний показник у двох матчах. Чемпіон знову...

Завершився перший тур ВСІМ Бізнес-ліги. Чемпіон розпочав сезон із поразки. Найбільш емоційним і скандальним став поєдинок...

Другий тур турніру з міні-футболу серед команд Хмельницького пройде 20-21 травня. До вашої уваги календар матчів і статистика після першого туру.

Розпочався традиційний турнір з міні-футболу серед команд Хмельницького. До вашої уваги відео огляди матчів першого туру.

Стартував новий сезон ВСІМ Бізнес-ліги. У першому турі перемогти вдалося не всім фаворитам. Найбільш захопливим видався заключний матч дня.  

Перший тур традиційного турніру з міні-футбол пройде 13-14 травня.

Перший тур традиційного турніру з міні-футбол пройде 13-14 травня.

Відбулося жеребкування групового етапу щорічного турніру з міні-футболу. Команди дізналися перших суперників у боротьбі за почесний трофей.

У фіналі «Воля» в ефектному стилі переграла уже екс-чемпіона турніру від «ВСІМ». «Дантист» втретє переміг у серії пенальті і став бронзовим призером.

Щорічний турнір з міні-футболу від «ВСІМ» підходить до завершення. Попереду вирішальні матчі.

Щорічний турнір з міні-футболу від «ВСІМ» підходить до завершення. Попереду вирішальні матчі.

Діючий володар трофею «Бамбук» у півфіналі в ефектному стилі переграв міцний «Фахівець». «Воля» була кращою від «Дантист».