ВСІМ Бізнес-ліга

Команди та гравці отримають свої нагороди за десятий сезон турніру з міні-футболу.

Сьогодні, 25 травня, завершується ювілейний десятий сезон міні-футбольного турніру у Хмельницькому. Стежте за результатами...

Відбулися матчі плей-офф загального турніру з міні-футболу. Також були зіграні поєдинки в змаганнях серед підприємств. Продовжується...

Турнір з міні-футболу триває. Сьогодні відбудуться цікаві матчі плей-офф, змагань серед підприємств і Кубку сайту MoeMisto.ua. Стежте...

Відбулися матчі 3 туру та 1/8 фіналу загального турніру з міні-футболу. Також були зіграні поєдинки в змаганнях серед підприємств. Стартував розіграш Кубку сайту MoeMisto.ua. До вашої уваги символічні збірні за підсумками матчів 11-12 травня.

Сьогодні розпочинається серія матчів на виліт.  Також стартує Кубок сайту MoeMisto.ua. Відбудеться також один матч турніру серед підприємств. Слідкуйте за результатами в режимі онлайн.

Сьогодні відбудуться останні матчі групового етапу загального турніру. Цікаві поєдинки відбудуться й в змаганнях серед підприємств. Слідкуйте за результатами.

У десятому сезоні турніру з міні-футболу змагаються 30 команд. Усі вони встигли зіграти щонайменше й матч. Дивіться командні фото.

Сьогодні, 4 травня, відбудуться чергові матчі турніру з міні-футболу. Стежте за результатами в режимі онлайн.

Матчі другого туру відбудуться в один день - суботу, 4 травня, хто, коли і де гратиме, дивіться далі.

Зіграні перші матчі десятого сезону турніру з міні-футболу. Вашій увазі декілька фактів про стартові матчі.

Десятий сезон виходить на старт. Стежте за результатами в режимі онлайн.

20 квітня стартує новий сезон турніру з міні-футболу. Гратимуть аматорські команди та колективи підприємств. До вашої уваги календар матчів 1-го туру.

Відбулося жеребкування десятого сезону турніру з міні-футболу. Дізнавайтесь склад груп та календар змагань.

keyboard_arrow_up