40 тисяч штрафу та 10 років без "прав". У Хмельницькому засудили любителя їздити "під кайфом"

40 тисяч штрафу та 10 років без "прав". У Хмельницькому засудили любителя їздити "під кайфом"
Фото ілюстративне
  • Чоловік за рік тричі попався п'яним за кермом. 

В обласному центрі патрульні спинили водія за порушення правил. Як виявилося, той сів за кермо під дією наркотиків. Щоправда, попри усі ознаки, а саме: тремтінням пальців рук, розширені зіниці, які не реагують на світло, та неприродну блідість, пройти огляд на стан сп'яніння водій відмовився.

"Відеозаписи з нагрудних камер відеоспостереження поліцейських свідчать про те, що на їхню вимогу  пройти, відповідно до встановленого порядку огляд, чоловік відмовився в присутності двох свідків. Не з’явився порушник, попри те, що був належно повідомлений, і в судове засідання", - повідомляють у пресслужбі Хмельницького міськрайонного суду. 

Під час розгляду справи виявилося, що це не вперше чоловіка ловлять на подібному порушенні. На нього уже складали протоколи за водіння у стані сп'яніння у грудні минулого року та в березні поточного. Відтак суд цього разу наклав на водія 40 800 гривень штрафу та позбавив його права керування транспортними засобами на десять років.

Відео дня

Читайте також: "Я Бог": екс-директор Хмельницького палацу творчості влаштував кілька ДТП на краденому авто 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (13)
  • Михайло Возовик
    Конфіскація транспортного засобу!!!
  • Александр Буяльский
    йому до сраки  ваші штрафи..
  • Микола Федорчук
    За рік 3 рази попадавсь пяним, а скільки не попадавсь? А чого суд не лишив з першого разу? ХАБАР!!! Треба тепер і судів штрафувати теж.
  • Veronika Pariy
    Таким замість номерних знаків треба  кріпити на машину "обережно алкаш"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Різке похолодання та дощі прогнозують на Хмельниччині 17 вересня 20:03 Графік відключень світла у Хмельницькому на 17 вересня 19:52 Завершується прийом робіт на премію КонтраFACTS Media Awards. Призовий фонд понад 150 тис. грн (Пресслужба премії «КонтраFACTS») 19:09 Вважалися зниклими: четверо захисників з Хмельниччини загинули на війні photo_camera 18:10 Розкрадання на «Укрзалізниці»: як просувається справа хмельницького нардепа 17:47 У Хмельницькому пройде фестиваль на підтримку безпритульних тварин. Коли і де
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up