Білоруських тролейбусів не буде: на вулиці Хмельницького виїдуть сім нових "Богданів"

Білоруських тролейбусів не буде: на вулиці Хмельницького виїдуть сім нових "Богданів"
 • На початку грудня "Електротранс" нарешті визначився, у кого купувати сім нових тролейбусів. 
 • Від білоруських "рогатих" таки відмовились. Пояснюють це тим, що ТОВ "БКМ-Україна" не змогло доставити їх вчасно.
 • Договір про купівлю тролейбусів підписали з луцьким "Богдан Моторс". 
 • Вже у березні новенькі "рогаті" почнуть возити хмельничан. 

Гроші на придбання тролейбусів для «Електротрансу» виділили ще в липні цього року. У жовтні провели тендер. Переможцем стало луцьке ТОВ «БКМ-Україна». Тролейбуси мали придбати за 34,2 мільйона гривень. Перед підписанням договору на підприємстві побувала делегація "Електротрансу". За словами директора КП Віктора Паламарчука, вона не побачила жодного тролейбуса. Насторожило і те, що статутний капітал в ТОВ - лише 10 тисяч гривень. Через це від білоруських тролейбусів вирішили відмовитись. 

Білоруси не встигли з термінами

ТОВ «БКМ-Україна» вирішило це рішення оскаржити і звернулося в Антимонопольний комітет. Той зобов’язав «Електротранс» визнати переможцем торгів білоруську компанію. Згідно договору, новенькі тролейбуси мали доставити на комунальне підприємство до кінця 2017-го. Та у ТОВ "БКМ-Україна" попросили про відстрочку поставки "рогатих". 

Корисне посилання

Актуальні ціни на Богдан у Хмельницькому на Automoto.ua.

- Вони сказали, що 3 тролейбуси зможуть привезти у березні, а ще 4 - у квітні. А гроші хочуть отримати наперед. Ми не могли підписати з ними договір і погодитись на таке. Тому ми таки визнали переможцем "Богдан Моторс", - коментує vsim.ua директор КП "Електротранс" Віктор Паламарчук. 

Відео дня

На вулиці виїдуть у березні

Два тролейбуси луцька фірма має доставити вже до 19 грудня. Ще 5 домовились привезти до 28 лютого. Обкатувати їх збираються вже тоді, як будуть всі "рогаті". Їздити Хмельницьким і возити мешканців вони почнуть вже з березня. 

- Ми поки два нових не будемо випускати на вулиці. Як отримаємо всі сім, тоді зробимо для них обкатку і запустимо офіційно на вулиці міста, - каже Віктор Паламарчук. 

Довідка vsim.ua: парк “Електротрансу” нараховує 120 одиниць транспорту. Без врахування спецтранспорту (тягачі, учбові й інші), щодня на лінію може виїжджати 101 тролейбус. З них новими, які використовуються менше десяти років, є 18.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Vlad Vinski

  Не треба нам білоруських, вони рашку підтримують, українців в тюрми саджають. Краще нехай наш робітник заробить, ніж їхній. Всім хто створює робочі місця і дає людям офіційно зарплату подяка.
 • IGOR

  Ужасно... Эти Богданы такие не удобные.... Львовские "Электрон" лучше и комфортнее!
 • Намордник для пса

  Все таки Симчишин не втримався і лизнув Порошенко разом зі своєю командою. Що ж поробиш якщо у Симчишина менталітет "совєтского человєка". Його природа брехати, лизати, пристосовуватись до влади, плювати на оточуючих
 • Марина Нестеренко

  Отечественные троллейбусы это в первую очередь значит рабочие места для украинцев, а не для белорусов. А тему Порошенко в такой ситуации поднимают конченные дебилы.

  Volodymyr Iavetskyi reply Марина Нестеренко

  Дибіли ті, хто кричить про вітчизняного товаровиробника, а самі їздять на іномарках. А щось гірше "Богдана" навряд чи знайдете!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up