«BMW» в’їхав у стовп на Хмельниччині: один загиблий та троє травмованих

«BMW» в’їхав у стовп на Хмельниччині: один загиблий та троє травмованих
Фото сектору комунікації ГУНП у Хмельницькій області
  • П’яний водій в’їхав у стовп, а машина при цьому перекинулася.

  • Зверху на авто впала електроопора.

В аварії у Деражнянському районі загинула людина, ще троє отримали поранення. ДТП сталася сьогодні, 9 квітня, близько 03:00 у селі Літки. Як повідомляє сектор комунікації поліції Хмельниччини, автомобіль «BMW» в’їхав у бетонну опору та перекинувся. Стовп при цьому впав зверху на машину. Загиблий віком 34 роки був пасажиром авто. Він помер від отриманих травм на місці події. Ще один пасажир, 19 річний хлопець, отримав переломи та був госпіталізований до травматологічного відділення Деражнянської ЦРЛ.

22-річний водій «BMW», за повідомленням правоохоронців, був п’яний. У його крові виявили 1,23 проміле алкоголю, що у понад шість разів перевищує норму. Водій та ще один пасажир отримали забої м’яких тканин. Обом медичну допомогу надали без госпіталізації. Правоохоронці продовжують працювати на місці події. За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 — «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (14)
  • Oleh Hontar
    в 22 роки, не на бмв потрібно їздити, а на скутері махімум 125 куб
  • Ольга Тетянина
    Стовпів хватає,загинула молода людина ,горе рідним
    Омон Ра reply Ольга Тетянина
    Благо, это был столб, а не ни в чём не повинные прохожие. А погибший пассажир знал, на что идёт, садясь к пьяному водителю в автомобиль.
  • Віталік Ковальчук
    Таких людей треба наказувати по повній  ( які їздять п'яні)
  • Елена Орлова
    Опять BMW.
    Елена Орлова reply Елена Орлова
    Николай Садовский это точно!
    Николай Садовский reply Елена Орлова
    Елена Орлова, не дарма кажуть, що BMW - це діагноз...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:50 У Кам’янці перекриють рух транспорту: деталі 13:19 Що показують у кінотеатрі Шевченка (АФІША) 12:56 На Хмельниччині відкрили дитячий майданчик в пам'ять про захисника Вадима Суворова 12:02 На Хмельниччині затримали ділків, які за гроші обіцяли зняти військовозобов'язаного з «розшуку» Від читача 11:44 Реформа старшої школи потребує фінансування: міський голова з Хмельниччини долучився до обговорення 11:26 У Славуті оголосили День жалоби: прощатимуться з Віктором Петерчуком 11:10 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 10:57 На Хмельниччині громада намагалася оформити державні землі у комунальну власність 10:23 На Кам’янеччині в ДТП травмувалася 24-річна пасажирка Tesla 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:48 «Memento Mori» відкрили зал прощання: для родин військових — безкоштовно (новини компаній) 09:32 У Кам’янці-Подільському здорожчав проїзд у громадському транспорті 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Потеплішає до +18: погода на Хмельниччині 15 квітня 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:50 Хворих на ГРВІ та грип поменшало: ситуація із захворюваністю на Хмельниччині 19:12 Вибух у будинку на Тернопільській: ремонт обійдеться у 17,7 мільйона гривень photo_camera 18:30 На Кам’янецькій зупинили нетверезу водійку: 1,69 проміле 17:45 Після поранення знову пішов на фронт: у Хмельницькому попрощалися з Максимом Такташовим 17:03 У Хмельницькому оброблятимуть від кліщів парки та озеро. Просять їх не відвідувати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up