ДТП біля Волочиська із двома загиблими: в поліції повідомили деталі

ДТП біля Волочиська із двома загиблими: в поліції повідомили деталі
  • Двоє людей загинуло під час зіткнення військового КамАЗа та легковика.
  • За фактом смертельної аварії слідчі відкрили кримінальне провадження.

В поліції відкрили кримінальне провадження за фактом смертельної аварії поблизу Волочиська. Дорожньо-транспортна пригода трапилась вчора, 18 березня, на дорозі «Стрий - Кіровоград - Знам’янка». Близько 17-ї години між селами Поляни і Копачівка зіткнулись військовий КамАЗ та легковий автомобіль «Ауді».

За попередньою інформацією правоохоронців, водій легковика виїхав на зустрічну смугу, по якій у той час їхала військова вантажівка, якою керував 39-річний житель Львова. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області. 

В результаті зіткнення обидва автомобілі спалахнули і вигоріли вщент. Водій та пасажир КамАЗа встигли залишити транспортний засіб та не отримали травм.

Відомо, що 46-річний водій «Ауді» та його 37-річйний пасажир загинули на місці події. Загиблі були мешканцями Городоцького району

Слідчі вже відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Наразі триває розслідування.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Volodymyr Tkachuk
    Лише не зрозумів, чому камаз виявився на зустрічній смузі.
    Володя Ганюк reply Volodymyr Tkachuk
    Volodymyr Tkachuk Ліве колисо відбито...ось і потягнуло...
  • Михаил Соболев
    Виноват камаз
    Volodymyr Sliusar reply Михаил Соболев
    Михаил Соболев , в чому ?
  • Игорь Шулаков
    А на фотке..Камаз на встречке почему то ???
    Игорь Шулаков reply Игорь Шулаков
    Олександр Малькут согласен
    Олександр Малькут reply Игорь Шулаков
    Игорь Шулаков вибита передня вісь та гальмівний шлях камазу також видно
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 18:01 Обмін полоненими 26 червня: звільнили трьох воїнів з Хмельниччини 17:23 Понад 8 млн грн збитків: на Хмельниччині директор КП отримав підозру 16:44 Робота в комунальних підприємствах Хмельницького: кого шукають та скільки платять 16:16 Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції 15:46 Ремонт за 1,6 мільйона: хто і що робить на перехресті Героїв Маріуполя та Грушевського play_circle_filled photo_camera 14:44 Понад 8 млн грн грантів для бізнесу отримають жителі Хмельниччини 14:01 Переломи ребер і пневмоторакс: на Хмельниччині судитимуть чоловіка і жінку за жорстоке побиття 13:13 В Ружичанці 17-річний мотоцикліст зіткнувся з 9-річним велосипедистом 12:29 На Хмельниччині 29 посадовців та депутатів отримали підозри: викрито схеми на 106 млн грн 11:46 У Хмельницькому районі 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката 11:30 У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні 11:15 Кров, що рятує: мобільний хаб «Теплокровні» проведе донації на Хмельниччині та Вінниччині (новини компаній) 11:00 У Південно-Західному мікрорайоні не буде води 10:41 В аварії у Кам'янці загинув 18-річний мотоцикліст 10:13 Смертельна аварія на Хмельниччині: водій з’їхав з дороги і врізався в дерево
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up