Хмельничани просять повернути старі тарифи на проїзд. Що кажуть у міськраді

Хмельничани просять повернути старі тарифи на проїзд. Що кажуть у міськраді
Фото з архіву редакції
  • Нові тарифи затвердили 27 травня.

  • Сьогодні, 1 червня, вони набули чинності.

«Вимагаємо скасувати рішення виконавчого комітету про підняття цін на громадський транспорт» — таке звернення хмельничанин Андрій Бліндер розмістив на порталі місцевих петицій минулого тижня, 28 травня. Чоловік вважає, що піднімати вартість проїзду недопустимо з кількох причин, які зводяться до безладу в графіках руху тролейбусів та автобусів.

За п’ять неповних днів петиція набрала 437 голосів з 500 необхідних для розгляду. Такі темпи дозволяють припустити, що потрібна кількість голосів таки набереться. Що ж може статися у такому випадку?

За умови набрання 500 голосів звернення обов’язково виноситься на розгляд виконавчого комітету міської ради. Саме цей орган, до слова, приймав рішення про підвищення тарифів на проїзд. За результатами розгляду петиції виконком готує рішення.

Ми запитали у заступника міського голови Миколи Ваврищука, яке рішення може прийняти виконавчий комітет. Він розповів, що не може цього спрогнозувати, однак також зазначив таке:

— Ситуація в тому, що Вінниця по 10 гривень вже їздить, Львів по 10 гривень, всі інші міста вже давно по 8 гривень їздять і зараз ще піднімають. Тобто обґрунтована вартість проїзду на сьогодні, те, що перевізники подають, 10-12 гривень. Тобто насправді дуже складно буде крок назад робити, — сказав чиновник.

Опитування

Що варто зробити з тарифами на проїзд?

Читайте також: Офіційно: у Хмельницькому зросла вартість проїзду

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (151)
  • Олег Гілевич
    Коли ви вже нажеретесь,ви зробіть достойне життя для людей,гідні зарплати, щоб люди могли жити а не існувати,а тоді говоріть про підвищення тарифів
  • Читач48
    Питання не в ціні, а в тому щоб заставили перевізникків не вимикати трекер, їздити по графіку і переводити їх на автобуси
  • Лика Гришанович
    Ходіть пішки. Здоровіше будете. Скільки там того Хмельницького?!
  • Раиса Боднарчук
    Ті хто їздять в тролейбусах, тай в маршрутка,   збідніли зовсім!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:44 Поліція розпочала досудове розслідування за фактом забруднення Південного Бугу 12:05 ДБР арештувало готельно-ресторанний комплекс сина Крупи в парку Чекмана 11:29 У Південно-Західному мікрорайоні міста тимчасово не буде води (АДРЕСИ) 10:50 Розшукали зниклу в Хмельницькому 37-річну Ірину Назарчук Від читача 09:55 Фейки: як брехня керує реальністю 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 В ДТП на проспекті Миру загинуло двоє людей: деталі від поліції 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:31 Громади Хмельниччини можуть отримати до 1 млн грн на підтримку ветеранів 21:02 Спека не відступає: яким буде 1 липня на Хмельниччині 20:47 На щиті — четверо воїнів з Хмельниччини: Руслан Денис, Володимир Осташевський, Серік Рабаєв та Сергій Чорноуз. 20:30 На Хмельниччині після сварки з бабусею зник 9-річний хлопчик: його знайшли 20:03 У Хмельницькому оновлюють дороги: які вулиці відремонтували та де працює техніка 19:53 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 1 липня 19:36 У Хмельницькому 1 липня попрощаються з двома полеглими захисниками 19:01 На Хмельниччині 20-річний хлопець зґвалтував 13-річну дитину: як його покарали 18:32 Пʼяним збив 17-річного Дмитра: відбулась апеляція у справі водія BMW 18:12 Студенти ХНУ скаржаться на умови у гуртожитку, що різко подорожчав: деталі photo_camera 17:17 У Хмельницькому поліцейські допомогли доставити непритомного чоловіка до лікарні 16:27 На Хмельниччині жінка вкрала з тумбочки родича 800 доларів: їй оголосили підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up