Хмельничанина двічі за вечір оформили за п’яне водіння

Хмельничанина двічі за вечір оформили за п’яне водіння
Фото ілюстративне. vinbazar.com
  • 55-річний чоловік на “ВАЗі” двічі протягом чотирьох годин попався патрульним. Його оформляли за водіння “під мухою”.
  • Всього за тиждень у місті зафіксували 11 випадків водіння у стані сп’яніння.
  • За сім днів у Хмельницькому трапилося 25 аварій.

П’яних на дорогах Хмельницького дещо поменшало. Таких минулого тижня оформили 11. Для порівнння, тижнем раніше нетверезих за кермом було 15. Кількість дорожньо-транспортних пригод залишилася на тому ж рівні - 25 випадків. Про це та інше читайте в традиціному огляді ситуації на дорогах міста від vsim.ua.

Попався двічі за вечір

В період із 18 по 24 червня в Хмельницькому зафіксували 11 випадків кермування транспортними засобами в стані сп’яніння. У 10 із них чоловіки були за кермом автомобілів. Ще в одному - мотоцикла.

Один з тих, кого оформляли, попався двічі за вечір. У понеділок, 18 червня, 55-річного хмельничанина на “ВАЗі” спочатку зупинили на вулиці Пушкіна. Було це о 19:10. Патрульні помітили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Але від проходження огляду він відмовився. Тому поліцейські оформили матеріали за частиною 1 статті 130 КУпАП. Аналогічне повторилося о 22:50 того ж дня. Але уже на вулиці Толстого. Тільки тепер його оформили за частиною 2.

Відео дня
На овочевому ринку ванатажівка наїхала на 24-річну хмельничанку. Вона у лікарні.

3 постраждалих в ДТП

Минулого тижня в місті патрульні зафіксували 26 аварій. Найбільше їх було в понеділок - 6. Натомість в неділю, 24 червня, не трапилося жодної, згідно даних патрульної поліції Хмельницької області.

Практично щотижня у місті фіксуються аварії, учасником чи винуватцем якої був нетверезий водій. Цього разу обійшлося без такого. За даними поліції, жодного із кермувальників не перевіряли, оскільки в них не було ознак сп’яніння.

Статистика ДТП:

Кількість аварій - 25

  • найбільше аварій в понеділок - 6
  • найменше в неділю - 0

Коли траплялися аварії:

  • 00:00 - 07:59 - 4
  • 08:00 - 15:59 - 15
  • 16:00 - 23:59 - 6

Учасники ДТП:

  • жінки - 9
  • чоловіки - 47
  • найстарший - 64 роки
  • наймолодший - 19 років

Найбільше в ДТП потрапляли автомобілі марки Volkswagen - 4

Найбільше аварій трапилося на Прибузькій - 3

Випадків водіння у нетверезому стані - 11

  • частина 1 - 10
  • частина 2 - 1

Усі оформлені - чоловіки

  • наймолодший - 20 років
  • найстарший - 58 років
  • пройшли тест на стан сп’яніння - 6
  • відмовилися від проходження тесту - 5

Найбільше оформляли на Львівському шосе - 2

Найбільше оформили водіїв “ВАЗу” - 5

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олекса Шумейко
    Двічі за чотири години поліцейські  затримували "потенційного вбивцю". Звідси можна зробити висновок. шо поліцейські теж є "потенційними вбивцями.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:41 Тіло чоловіка знайшли у Південному Бузі у Хмельницькому (ВІДЕО) 16:02 «Зливав» локації ТЦК в інтернеті: мешканця Хмельниччин засудили за «зрив» мобілізації 15:34 Майора поліції з Хмельницького відзначили високою нагородою 15:02 Захисник, колекціонер та друг: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Теревегою Від читача 15:36 Microsoft і Google попереджають користувачів про нову хвилю шахрайств 14:21 Хмельничан запрошують в суботу до Молодіжного парку: пройде свято для дітей 13:39 Жінку з Хмельниччини збив мотоцикліст у курортному Яремче: потерпіла у лікарні 12:58 Новий поїзд Львів — Хмельницький вирушив у перший рейс: де має зупинки 12:19 На Хмельниччині з води врятували чотирьох чоловіків на SUP-дошках (ВІДЕО) 11:41 У підʼїзді на Кам’янецькій пролунав вибух: що відомо 11:02 Хмельниччина втратила шістьох захисників. Хто вони 10:33 У Хмельницькому засудили російського боксера Валуєва: він відреагував 10:01 Робота у Хмельницькому із зарплатою до 45 тисяч гривень (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 09:03 Зміни для клієнтів Хмельницькобленерго: запустили новий особистий кабінет 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 11 липня 21:11 Хмельниччину накриє липнева прохолода: прогноз погоди на завтра 20:29 На Хмельниччині попрощались із чотирма воїнами photo_camera 19:48 Рейтинг університетів України 2025: де опинилися виші Хмельниччини 19:21 Пів року боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з воїном Володимиром Мницею photo_camera 18:47 Зміниться рух автобуса №5 у Хмельницькому (ГРАФІК)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up