Хроніка ДТП за тиждень: 3 смерті на дорогах і п'яні за кермом

Хроніка ДТП за тиждень: 3 смерті на дорогах і п'яні за кермом
  • За минулий тиждень у Хмельницькому сталось 40 дорожньо-транспортних пригод.
  • В аваріях загинули двоє велосипедистів та інвалід на візочку. 
  • Патрульні також оформили 22 водіїв з ознаками алкогольного сп'яніння. 

Минулого тижня у Хмельницькому трапилось 40 аварій. Автомобілі збивали пішоходів та велосипедистів і врізались у інші машини. Серед ДТП було і 6 з постраждалими. На дорогах загинули 2 велосипедисти та пенсіонер на інвалідному візочку

Велосипедисти під колесами і травмовані пішоходи

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Toyota в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Найбільше дорожньо-транспортних пригод зафіксували у четвер та п'ятницю. Найменше - у вівторок та вихідні. Піковий час - 12:00, а також проміжок з 14 до 16 години. Про це свідчить статистика, яку надали в управлінні патрульної поліції Хмельницького. 

Здебільшого автомобілі врізались у інші машини. Серед усіх ДТП - 11 зіткнень із задньою частиною транспортного засобу, ще 10 - наїзд на машину, що стоїть попереду. 

В аваріях цього тижня постраждали шестеро хмельничан. Двоє пішоходів легко травмовані, з важкими травмами до лікарні після ДТП потрапив мотоцикліст. Були і смертельні аварії. На Геологів та Заводській розбились двоє велосипедистів. А під колеса вантажівки потрапив чоловік на візочку. Він помер у лікарні. 

Читайте також: На Кам'янецькій велосипедисти перекрили рух. Влаштували "лежачий протест"

Де стались аварії у період з 10 по 16 липня, дивіться на нашій карті.

За 130-ою оформили 22 водіїв

За тиждень патрульні спіймали 22 водіїв з ознаками алкогольного сп'яніння. Двоє з них попались повторно протягом одного року. Половина водіїв відмовилися "дути" в Драгер і не здали тест на вміст алкоголю у медзакладі.

П'яних за кермом частіше ловили у нічну пору доби. Піковий час - з дванадцятої години ночі і до п'ятої години ранку. У стані алкогольного сп'яніння хмельничани сідали у авто здебільшого в ніч на суботу та неділю.

Патрульні складали на водіїв протоколи за 130-ою статтею. Далі на п'яних за кермом чекає суд. 

Де ловили п'яних за кермом з 10 по 16 липня, дивіться на нашій карті.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    сумно, що невинні люди померли(
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 101,9 млн євро на ШІ-світлофори, електробуси та інше: детальний розбір нового Плану мобільності Хмельницького 20:02 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:11 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:18 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 17:15 В поліції Хмельниччини є 7 вакансій: де саме і які зарплати 16:38 Мільйонні відкати на дорогах: 5 мільйонів застави і домашній арешт 16:10 Ховався в Польщі після смертельної ДТП: засудили водія з Хмельниччини 15:28 Справа Снігурова: підозрюваного взяли під варту. Що кажуть адвокат і прокурор play_circle_filled 15:05 Коли спаде спека? Прогноз погоди на 5-9 серпня 14:19 3 роки вважався зниклим безвісти: попрощалися з Євгенієм Криниціним photo_camera 13:31 Новий рейтинг вишів України: які місця в хмельницьких ВНЗ 12:49 На Хмельниччині діє шахрайська схема, пов’язана із продажем дров 12:20 На Хмельниччині зросла середня зарплата, – управління статистики 12:05 lifecell розширює домашні сервіси та запускає нову лінійку тарифів «Інет» (новини компаній) 11:51 За 8 тисяч євро у Молдову: деталі схеми для мешканця Кам’янця-Подільського, який хотів виїхати photo_camera 11:03 На полігоні у Хмельницькому знайшли фрагменти тіл 10:05 Снігурова затримали через розбещення неповнолітніх play_circle_filled photo_camera 09:33 У Нетішині вантажівка зіткнулася із рейсовим автобусом. Постраждали пасажири photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up