Хроніка ДТП за тиждень: смерть пішохода і 11 п’яних за кермом

Хроніка ДТП за тиждень: смерть пішохода і 11 п’яних за кермом
На Свободи в День міста загинув 57-річний чоловік.
  • За тиждень хмельницькі патрульні зафіксували 39 дорожньо-транспортних пригод.
  • Внаслідок аварій троє людей постраждали. Один чоловік загинув.
  • У порівнянні з минулим тижнем, оформили менше п’яних за кермом.

Дорожньо-транспортних пригод у Хмельницькому дещо побільшало. У порівнянні з минулим тижнем, трапилося на одну аварію більше – 39. В них постраждало троє людей. Також, як повідомляють патрульні, було оформлено 11 водіїв, які керували авто з ознаками сп’яніння.

Смерть і троє травмованих

За минулий тиждень внаслідок наїздів постраждали два пішохода. Обоє йшли через «зебру», коли їх збивали. Легкими травмами відбувся 13-річний хлопець. Його на Озерній збив «ЗАЗ». Не вижив після наїзду «Skoda» 57-річний чоловік, який перетинав дорогу по вулиці Свободи. Ще двоє двоє водіїв травмувалися після зіткнення із стовпом і перекидання авто.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ЗАЗ у Хмельницькому на Automoto.ua.

В основному аварії ставалися через недотримання дистанції водіями або ж порушеннями правил маневрування. У більшості випадків були лобові та бокові зіткнення або наїзди на інші транспортні засоби.

«Під мухою» за кермом

Кількість оформлених водіїв, у яких після зупинки помітили ознаки алкогольного сп`ягніння, зменшилася. Минулого тижня оформили на 9 менше таких випадків, ніж попередній – 11. Один водій попався вдруге і поліцейські склали матеріали за частиною 2 статті 130 КУпАП. Йому загрожує штраф 20 800 гривень і позбавлення прав на 3 роки.

Статистика за тиждень:

  • 38 ДТП
  • 11 водіїв оформлених за ст. 130 КУпАП (1 за частиною 2)

Де траплялися аварії

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:11 Хмельниччину пригріє: прогноз погоди на 7 березня 19:19 Серце зупинилося після поранення: у Хмельницькому попрощались з Олегом Ковальчуком 18:30 «Писала листи, які до нього не доходили», – дружина звільненого з полону Андрія Меджибіжського photo_camera 17:27 У Хмельницькому попрощалися з військовим Володимиром Бобровим, який захищав Україну з 2014 року Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 16:47 На Хмельниччині чоловік викрав із ферми 10 мішків міндобрив: йому оголосили підозру 16:01 У Хмельницькому 7 березня попрощаються з трьома воїнами 15:14 Деталі ДТП біля Головчинців, в якій загинув військовий 14:30 Дев’ятеро жителів Хмельниччини повернулися з полону під час нового обміну 13:55 Збував зброю та допомагав виїхати за кордон: на Хмельниччині затримали киянина 13:08 Світовий рекорд у сфері медицини зафіксували у Камʼянці-Подільському 12:39 Позов від вбивці та штраф 34 тисячі: як на Хмельниччині судяться з ТЦК 12:25 Куди піти на тренування у Хмельницькому: огляд фітнес та танцювальних студій 12:03 18 тисяч за іспит на права: у Хмельницькому викрили інструктора автошколи 11:31 В ДТП біля Головчинців загинув військовий Петро Насадюк 11:05 Ремонти у під’їздах Хмельницького: що роблять і скільки це коштує 10:01 На Хмельниччині авто злетіло в кювет і перекинулося: пасажирів витягували патрульні 09:22 У Хмельницькому вперше провели обласний жіночий Молитовний сніданок 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:58 Погода на Хмельниччині 6 березня: що прогнозують синоптики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up