Мама загинула, дитина в реанімації: поліція затримала водія, який вчинив жахливу ДТП у Шепетівці (ВІДЕО)

Мама загинула, дитина в реанімації: поліція затримала водія, який вчинив жахливу ДТП у Шепетівці (ВІДЕО)
  • «Mercedes» на смерть збив жінку, яка переходила дорогу із 2-річною дитиною в колясці.
  • Водій втік з місця ДТП. Поліція затримала чоловіка.
  • З'явилося відео аварії.

У перший день 2018-ого в Шепетівці трапилося жахлива аварія. «Mercedes» збив жінку, яка йшла із 2-річною дитиною в колясці. 21-річна мама загинула на місці. Усе це, як повідомляє Сайт міста Шепетівка, відбулося на очах її чоловіка. Донька отримала важкі травми і була госпіталізована в реанімаційне відділення місцевої лікарні. Її стан оцінюють як важкий.

Після скоєння ДТП, водій відразу втік. Понівечений від удару в пам'ятний знак 400-річчя Шепетівки автомобіль він залишив на місці. Поліції вдалося його затримати. Ним виявився місцевий житель, який уже сидів за гратами і відомий працівникам поліції. Про це «112.ua» повідомила речник ГУНП в Хмельницькій області Інна Глега.

«Водія затримали, і він буде відповідати перед законом. Можу сказати, що ця людина одіозна для цієї місцевості: не раз раніше судима за крадіжки, вона досить добре знайома місцевим працівникам поліції. Відкрито провадження за ч. 2 статті 286 КК України. Суд визначить покарання. Зараз чекаємо результатів аналізу, чи перебував водій на момент скоєння ДТП у стані алкогольного сп’яніння», - зазначила Інна Глега.

Нагадаємо, що це не єдиний випадок на Хмельниччині за 1 січня, коли водій зникав із місця ДТП. У Старокостянтинівському районі чоловік на смерть збив 14-річного школяра і полишив його на узбіччі. Коли поліція знайшла чоловіка, він сказав що злякався і тому втік.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Sasha Emelchuk
    Їхати з такою швидкістю, а впереді  поворот ..........не повинно бути таких водіїв.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:55 Житель Хмельниччини погрожував підпалити АЗС і вимагав пальне: його затримали на Житомирщині 17:27 Житель Хмельниччини організував переправлення до Румунії: брав до 16 тисяч доларів 16:49 На Хмельниччині попрощалися з військовими: Микитою Мартинюком, Сергієм Коником та Валерієм Омельяновим 16:06 Нарибалив в нерест на 330 тисяч гривень: на Хмельниччині спіймали браконьєра Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 15:48 «Буревій» змінює правила гри: як поєднання бойового досвіду та технологій нищить ворога (соціальна реклама) 15:25 У Хмельницькому водій BMW попався п’яним за кермом під час комендантської 14:40 Як нардепи з Хмельниччини голосували за продовження мобілізації та воєнного стану 14:04 Відключення води у Хмельницькому 28 квітня: перелік вулиць 13:42 Хмельницький попрощався з добровольцем Дмитром Бондаревим, який загинув 2 роки тому 13:03 На Хмельниччині вітчим зґвалтував 11-річну падчерку: його затримали 12:28 ДТП у Хмельницькому з нардепом Лабазюком: що розповіли у поліції 11:52 У Хмельницькому знайшли розгубленого хлопчика: доїхав до міста і заблукав 11:08 Нардеп Сергій Лабазюк травмувався в ДТП у Хмельницькому: його госпіталізували 10:29 На Хмельниччині чоловік обікрав військового, який його прихистив: вирок посилили 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині померла парамедик екстреної допомоги Віра Магера 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Вдарять сильні заморозки: погода 28 квітня на Хмельниччині 20:02 На Хмельниччині оновлюють дороги і розмітку: де працює техніка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up