На Хмельниччині Nissan збив жінку: вона померла

На Хмельниччині Nissan збив жінку: вона померла
  • Трагедія сталася 19 жовтня у Кам’янці-Подільському.
  • Жінка перетинала дорогу в невстановленому місці.  

Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 жовтня на проспекті Грушевського у Кам’янці-Подільському. 59-річний місцевий житель на «Nissan Qashqai» допустив наїзд на 69-річну пенсіонерку, яка перетинала дорогу в невстановленому місці. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області.

У результаті ДТП жінка отримала ушкодження. Її госпіталізували до реанімаційного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні.

Кілька годин за життя постраждалої боролися лікарі, але врятувати її не вдалося. За даним фактом відкрили кримінальне провадження з частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі дії тривають.

Читайте також: Помер у лікарні. На Хмельниччині ВАЗ насмерть збив велосипедиста 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Андрей Рюмшин
    Тому що в нас не вчать що не можна бігати де завгодно а ще краще штрафувати таких бігунів на кругленьку суму і люди порозумнішають і бюджет поповниться
  • Андрій
    Аскольд чмо ти якщо тобі людце життя це так!!!! Сам сиди дома
  • Аскольд
    Путається нафталін де попало а водієві проблеми. Чого тобі, бабо, дома не сидиться...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:43 Намагався спалити квартиру батьків ексдівчини: суд переглянув вирок жителю Чемерівців 15:06 Роялті як річна зарплата: Віолета Лабазюк задекларувала дохід від родинного бізнесу 14:42 Перший випадок у 2026 році: до хмельницької інфекційки госпіталізували чоловіка з ботулізмом 14:11 У пожежі в Хмельницькому районі загинули 2 людини play_circle_filled photo_camera Від читача 10:17 Робоча онлайн-зустріч з утримувачами місць доставки 13:34 Взяли під варту жителя Нетішина, який викинув той-тер’єра з сьомого поверху 13:00 Ремонтник вкрав з будинку електроінструменти: судитимуть жителя Хмельниччини 12:48 3 кроки до ідеального інтер'єру: меблі, текстиль та освітлення у Хмельницькому 12:27 На Хмельниччині стартував конкурс для громад на 100 мільйонів євро 11:56 Графік відключень газу в Хмельницькому на січень (АДРЕСИ) 10:28 У ДТП на Хмельниччині дві людини загинули і троє отримали травми (ОНОВЛЕНО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:10 Посилиться сибірський антициклон: прогноз на завтра для Хмельниччини 20:55 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 14 січня 20:30 Дві школи Хмельниччини перейдуть на 12-річне навчання: рішення МОН 20:19 На 63 вулицях Хмельницького планово відключатимуть світло 14 січня (АДРЕСИ) 19:49 У Хмельницькому відбудеться зустріч з Дмитром Кулебою: говоритимуть про дипломатію 19:04 Загинуло пʼятеро військових з Хмельниччини: Олександр Коцемир, Олександр Ляшук, Олег Мельник, Ігор Скрипка та Олексій Швидь 18:18 За лося — 130 тисяч гривень: як на Хмельниччині карають за полювання 17:39 На кордоні у фурі з пивом виявили чоловіка з Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up