На Хмельниччині відкрили онлайн-запис на практичні іспити з водіння

На Хмельниччині відкрили онлайн-запис на практичні іспити з водіння
Фото Сервісного центру МВС у Хмельницькій області
  • Онлайн-талон генерується на 14 днів наперед. 

  • А згодом можна буде записатися також через термінал.

Від сьогодні відкривається доступ до онлайн запису на практичні іспити для майбутніх кермувальників. Нововведення відбувається в рамках пілотного проєкту із забезпечення прозорих іспитів. 

Із 21 вересня він розширюється і на Хмельниччину. Тепер кандидати у водії мають можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит через функціонал е-запис. Про це повідомили в Сервісному центрі МВС у Хмельницькій області. 

Таке нововведення відбувається в рамках пілотного проєкту із забезпечення прозорих іспитів. Вже зараз кандидати у водії можуть замовити онлайн талон, який генерується на 14 днів вперед. А з 21 вересня, коли стартує пілотний проєкт, система дозволить записуватися заздалегідь також через термінал. Завдяки онлайн запису, кількість візитів до сервісного центру МВС скоротиться з двох до одного.

Відео дня

Сервісні центри МВС стануть своєрідними екзаменаційними хабами з просторими класами. Вони додатково обладнані відеокамерами з аудіозаписом, які фіксуватимуть звук. Кандидати у водії не зможуть отримати можливу підказку від сторонніх осіб. Буде й додаткова відеофіксація, яка виключатиме ймовірне втручання в іспити. А ще такий посилений технічний контроль також стане дієвим інструментом для оскарження результатів іспитів. 

Кандидати у водії, які готові до теоретичного чи практичного тестування, можуть вибрати зручні для себе сервісні центри МВС. Вони розташовані за адресами:

Додамо, що пілотний проєкт із забезпечення прозорих іспитів стартував 1 червня цього року. Зараз він діє на Львівщині, Київщині, Одещині, Вінниччині, Рівненщині, Житомирщині, Кіровоградщині та Сумщині. Також онлайн запис доступний в місті Києві. А в інших регіонах – через термінали в сервісних центрах МВС.

Проконсультуватися щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up