На Кам’янецькій легковик збив пішохода на “зебрі”

-
Чоловік потрапив до лікарні.
-
Ще одна подібна аварія сталася в Старокостянтинові.
За минулі вихідні на території Хмельницького району трапилось одразу дві аварії, травмувалося двоє пішоходів. Про це повідомляють в поліції.
На Кам’янецькій в Хмельницькому
Одна з дорожньо-транспортних пригод сталася у Хмельницькому. В суботу, 14 січня, близько 17:00 години по вулиці Кам’янецькій легковий автомобіль збив пішохода.
За кермом “Skoda” був 30-річний хмельничанин. Він наїхав на 82-річного пенсіонера, який саме переходив дорогу по “зебрі”.
Внаслідок аварії пенсіонер отримав травми. Тож його госпіталізували до Хмельницької обласної лікарні.
В Старокостянтинові
Ще одна аварія сталася в неділю, 15 січня, в Старокостянтинові. Близько 18:30 години у по вулиці Меджибізькій легковик знову ж таки наїхав на пенсіонера.
За кермом “Mazda” був 21-річний водій. Він збив 85-річного пішохода, який ішов по дорозі.
Пенсіонера з травмами також госпіталізували в травматологічне відділення Старокостянтинівської багатопрофільної лікарні.
В обох випадках слідчі поліції відкрили кримінальні провадження info і наразі встановлюють усі обставини подій.
Нагадаємо, в ДТП також потрапила карета “швидкої”. На допомогу довелося викликати рятувальників. Подробиці читайте за посиланням.
Нагадаємо, минулої ночі на дорогах Хмельниччини працювали 28 робітників та 22 спецмашин. На траси витратили 174 тонни протиожеледних сумішей.
Рятувальники застерігають водіїв бути пильними та уважними на дорозі, адже маленька помилка може коштувати здоров’я та життя. Під час ускладнення погодних умов стежити за дорожньою обстановкою та дотримуватись правил дорожнього руху. Пішоходів закликають переходити дорогу лише у встановлених місцях та використовувати світлоповертаючі елементи.
— Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути особливо уважними, обережними та за необхідності звертатись на лінію 102, — додають в Службі автомобільних доріг в Хмельницькій області.
Правила безпеки на дорозі взимку
Патрульна поліція вкотре просить учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними. Адже за несприятливих погодних умов зростає ймовірність потрапити в ДТП.
Як вберегтися від ДТП — поради від патрульних:
-
користуватися пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищувати швидкість, рухатися з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями
-
пам’ятайте, що в сильний дощ чи сніг краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію
-
задля уникнення ускладненого руху, за можливості, не виїжджайте на власному авто, адже так сповільнюється швидкість роботи снігоприбиральної техніки й авто спецслужб
-
подбати про паркування, не залишати автівки на узбіччях вулиць та доріг, аби дорожники могли долати наслідки опадів
-
у разі недостатньої видимості, а особливо, з настанням сутінок, водіям і пішоходам обов’язково необхідно позначити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи — використовувати світлий одяг та світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити їх на дорозі та відповідно зреагувати
-
автівки мають бути обов’язково перевзуті у зимову гуму. Водіям вантажівок з собою обов'язково слід мати ланцюги протиковзання, вони стануть у нагоді на ділянках з крутим підйомом та спуском.
— Друзі, пам’ятайте, що ви 24/7 можете розраховувати на нас. Потрібна допомога — телефонуйте на лінію 102, — закликають патрульні.
Рекомендації для пішоходів:
-
Йдіть тротуаром повільно, щоб не впасти, послизнувшись на слизькій поверхні.
-
Будьте особливо пильні, коли йдете біля дерев, які вкриті кригою.
-
Переходьте дорогу лише пішохідним переходом й переконайтесь у відсутності транспортних засобів або ж дочекайтесь їхньої зупинки.
-
Не перебігайте дорогу, навіть коли немає транспортних засобів. На слизькій дорозі бігти особливо небезпечно.
-
Одягайте взуття з м’якою пористою підошвою, а якщо є змога — зимове взуття з шипами.
До слова, в Укравтодорі додають, що перелік місць відстою вантажівок та легковиків у розрізі автомобільних доріг загального користування можна переглянути на інтерактивній мапі.
Також водії можуть отримати інформацію про стан проїзду та звернутися по допомогу до Єдиного контакт-центр Укравтодору за номером +38 067 400 60 80.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Я наприклад не люблю їздити автівкою, особливо коли можна обійтися без неї (пішки, громадський транспорт, велосипед).
Просто водії думають про комфорт сідаючи за кермо, а про додаткову відповідальність вже трохи забувають. Перебігати ж може і тварина наприклад (і вона себе не підсвітить). Якщо не відчуваєте впевнено себе на такій швидкості, то потрібно її знижувати
Добре, що хоч найкращим
Не їздіть в темряву/їздьте дуже повільно.
Катання за кермом - це не лише про комфорт, але й про підвищену відповідальність і зайві мороки.
А може мені здається що в мене недостатній дохід (незалежно від того який він є) і мені хочеться щось поцупити чи когось пограбувати? І це тільки моя справа. Виправдаєте мене?
Написано: переходив дорогу на "зебрі"! Що не так? Про дотримання безпечної швидкості і про зниження швидкості біля переходів ми звичайно ж не чули?
Я так розумію, велосипедисти наприклад взагалі не мають церемонитися - збив на повній швидкості, обматюкав, поїхав далі (вдень)?
Бо пішоходи ходять велодоріжками (йдуть вздовж, не переходять!)
А тут пішохід вирішив перейти дорогу, на законому пішохідному переході, о ні, він ж примушує машин їхати повільніше і створює пробки..