На Трудовій хочуть встановити нову зупинку

На Трудовій хочуть встановити нову зупинку
Зупинка «Поліклініка №1». Новий павільйон на Трудовій матиме такий же вигляд
  • Займеться цим приватна фірма.

  • Але спочатку виконком має дати на це дозвіл.

На вулиці Трудовій може з’явитися нова зупинка. Павільйон для очікування громадського транспорту хочуть встановити біля ТРЦ «Woodmall» (рух у напрямку залізничного вокзалу). Встановлювати зупинку буде ТОВ «Редітум Груп». Все це передбачає проект рішення виконавчого комітету міськради.

Павільйон матиме площу 20 квадратних метрів. Встановлюватиме зупинку підприємство не просто так. Воно зможе розміщувати рекламу на двох сіті-лайтах. Управлінню ЖКГ доручили встановити відповідні дорожні знаки. За словами начальника управління транспорту міськради Сергія Шепурєва, зараз на цьому місці немає жодних павільйонів. Нова зупинка матиме такий же вигляд, як і павільйони біля «Ощадбанку» та поліклініки №1.

Нагадаємо, що нову зупинку планують встановити на вулиці Січових стрільців (напрямок руху від центру міста). Розташована вона буде навпроти ТРЦ «Агора». Встановлюватиме її приватне підприємство «Назар». Дозвіл на це вже надав виконавчий комітет міськради. Зупинка матиме площу 18 квадратних метрів.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Валентина Ковальчук
    Оновлення можливо і потрібно. Но з транспортом та сторона.....
    Прибузька трудова.... Дуже проблематично...
    Можливо з'являється зупинка, з'явиться маршрут
  • Сергій Муравський
    Нагадайте який транспорт в тому напрямку? Є інші зупинки які потребують оновлення.
  • Лесовой К.
    Остановка это хорошо, к ней бы еще транспорт нормальный
    Сіма reply Лесовой К.
    І ще дуже потрібна пішохідна доріжка між автовакзалом і залізничним вокзалом. Велодоріжки є навіть за відсутності у них потреби, а вот тут навіть пішохідної немає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Місцями дощі: прогноз погоди на неділю для Хмельниччини 17:17 На війні загинув 19-річний житель Хмельниччини Нікіта Кармаш 16:27 Страхова вимагала від водія 260 тис грн після ДТП у Хмельницькому: суд відмовив 15:55 У Хмельницькому попрощалися з 40-річним добровольцем Євгеном Кузьменком Від читача 18:07 Перший Парковий мікрорайон вже добу без світла. І немає ніякого вирішення проблеми! 15:03 У неділю у Хмельницькому перекриють через змагання: схема обмежень 14:22 Катався на велосипеді й загубився: у Старокостянтинові розшукали 11-річного хлопчика 13:23 Викрала квіти з могили Героя: як суд покарав жительку Шепетівки 12:25 У Хмельницькому мікроавтобус збив жінку на парковці поштового відділення 11:29 Загинув на подвірʼї: на Хмельниччині жінка насмерть збила 90-річного вітчима 10:43 На Хмельниччині матерям трьох воїнів вручили держнагороди 09:30 На Хмельниччині вдова відсудила у ПФУ майже 200 тис грн недоотриманої пенсії чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up