Обіцянка на 73 мільйони. Які вулиці Хмельницького обрали для капремонту (ФОТО)

Обіцянка на 73 мільйони. Які вулиці Хмельницького обрали для капремонту (ФОТО)
  • На капремонт виділять 73 мільйони гривень. До «щасливого» списку потрапило більше 30 вулиць і провулків.
  • У деяких мікрорайонах «забуті» дороги чекають ремонту роками. Нове покриття хочуть зробити переважно у приватному секторі.
  • Як виглядають дороги, де цього року має з’явитись обіцяний асфальт, бачили журналісти vsim.ua.

Декабристів, Мазура і міст на Старокостянтинівському шосе – цьогоріч в мерії нарахували 31 об’єкт, де потрібно зробити капремонт. На нього з бюджету дали 73 мільйони гривень. На деяких вулицях вже почали підготовчі роботи та засипали дороги і тротуари щебенем. А на деяких хмельничани ще поки ходять по болоту та ямах. До списку на капремонт внесли також вулиці, які не доробили у минулому році. Це і Кутузова, і Вітанова, і Короленка. Комунальники обіцяють підтягнути “хвости” вже з весни.

Загалом на ремонт доріг у Хмельницькому цього року виділили 97,5 мільйонів гривень. Окрім капремонту, планують і поточний ремонт на 39 об’єктах.

Журналісти vsim.ua обійшли всі вулиці, які чекають обіцяного цьогоріч капітального ремонту. Ми побачили, що більшість доріг дійсно знаходиться у жахливому стані. На дорогах вибоїни і тріщини, ні пройти, ні проїхати. А у віддалених мікрорайонах взагалі немає асфальту. А про доріжки для пішоходів і тротуари, годі й говорити.

На деяких ділянках роботи вже розпочались. Комунальники засипали дороги щебенем та поставили бордюри. А на декількох вулицях, які залишились з минулого року, половина ремонту вже зроблена.

Редакція vsim.ua надіслала інформаційний запит до управління житлово-комунального господарства. У відповідь отримала перелік усіх ділянок, де цього року планується провести капітальний ремонт. Усі об’єкти сфотографували. Після ремонту зазначені вулиці та провулки, які мали відремонтувати, перевіримо ще раз.

Гречани

Вулиця Чкалова

На вулиці Чкалова, що у Гречанах, мають облаштувати закриті водостоки. Дорога від Курчатова до Північної без ям, лише на узбіччі де-не-де розрито і лежить щебінь.

Previous Next

Вулиця Вишнева

Асфальт на вулиці Вишневій проклали лише на проїжджій частині. Це було ще восени минулого року. Зараз залишилось облаштувати тротуари. Поки обочина засипана щебенем.

Previous Next

Вулиця Проскурівського підпілля

Від Вокзальної і до будинку № 207 прокладено два тротуари. Той, що ближче до дороги, вже відремонтований. А от на тому, що біля будинків, яма на ямі. Мешканці ним майже не ходять.

Previous Next

Провулок Городній

Ділянка від Міцкевича до Північної засипана щебенем. Комунальники вже виставили бордюри. Асфальт ще не стелили. А от частина провулку від Курчатова до Міцкевича вже відремонтована.

Previous Next

Вулиця Волочиська

На Волочиській поблизу школи № 20 не всюди доробили тротуари. А от біля зупинки «Залізничний переїзд» видно декілька неглибоких ям на дорозі. Замість тротуару на узбіччі болото та камінці.

Previous Next

Вулиця Декабристів

На вулиці Декабристів, що у Гречанах, грунтова дорога. Асфальтом поки і не пахне. Мешканці змушені обходити калюжі по траві. Проїжджа частина вся в ямах.

Previous Next

Вулиця Болохівська

Від Західно-Окружної в сторону садівничих товариств тягнеться вулиця Болохівська. На розбитий асфальт та відсутність тротуару на даній вулиці звернули увагу комунальники. Запланували провести капітальний ремонт. Аби зробити вулицю в Ближніх Гречанах, передбачили два мільйони гривень.

Фото зроблене у жовтні 2016 року

Заріччя

Провулок Першотравневий

Дорога у провулку починається з невеликих ям, а закінчується щебенем. Нема і тротуарів. Де-не-де хмельничани заасфальтували доріжку біля своїх будинків або посадили траву.

Previous Next

Вулиця Мазура

Від Бандери і до школи № 31 дорога у суцільних вибоїнах. На початку вулиці розсипаний щебінь. Трохи далі видно ями на обочині. Щебенем завалені і майбутні тротуари та в’їзд до школи. Через погану дорогу автомобілям важко розминутись.