Одна людина загинула, ще 5 травмувалися: на Хмельниччині зіткнулися Jeep та Opel (ФОТО)

Одна людина загинула, ще 5 травмувалися: на Хмельниччині зіткнулися Jeep та Opel (ФОТО)
  • Моторошна автотроща сталася у Чемеровецькому районі.
  • Серед постраждалих є діти. 

 

 

Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 12 січня на автодорозі поблизу села Івахнівці.  Там зіткнулися автомобілі Jeep Wrangler та Opel Vectra.

У результаті загинула пасажирка Opel. Водій та ще троє пасажирів авто, діти від 6 до 16 років, отримали травми.

  • "Прибувши до місця пригоди, ДСНСівці за допомогою спецзасобів деблокували з понівечених автівок п’ятеро травмованих людей... Постраждалих було передано працівникам екстреної медичної допомоги. Каретою “швидкої” травмованих було транспортовано до найближчого лікувального закладу", - повідомили у ГУ ДСНС Хмельницької області.

Наразі причину ДТП з’ясовують правоохоронці.

Відео дня

Як повідомили у секторі комунікації поліції області, вдалося з'ясувати, що Opel виїжджав з другорядної дороги, а Jeep рухався по головній. 

48-річний водій автомобіля "Jeep Wrangler" також був доставлений до лікарні із травмами.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України — Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Читайте також: Бус збив пенсіонерку біля ТЦ "Ріко": у поліції повідомили деталі ДТП 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (36)
  • Олександр Оборонков
    Олег Мазур
    Звертаюсь до тебе дибіли це ти не має чого судити інших . Не дай Бог щоб хтось у такій ситуація опинився і врагу не побажаєш . Як що не знає на справді що там сталось то просто мовчіть і не судіть ні коли . Може мені погано стало за рулем мене просто бісять такі коментарі як би я повнив що сталося в той день і чому не зупинився на знак дати дорогу . Думай що пишете бо бог є на світі .
  • Рыбак Игорь
    Ну разбились, и чё?
  • Serhii Kanovskyi
    Там знак Стоп стоїть Опель проігнорував Ось і результат
    Serhii Kanovskyi reply Serhii Kanovskyi
    Анна Новосад я нікого не сужу а називаю речі своїми іменами. Якщо вам не подобається це не значить що то не так
    Даша Новосад reply Serhii Kanovskyi
    100%😠🤬
    Анна Новосад reply Serhii Kanovskyi
    Сергій Каньовський Не тобі судити виність водія опеля і т.д
    Анна Новосад reply Serhii Kanovskyi
    Сергій Каньовський Не знаєш мовчи!
  • Владимир Лепский
    Орлята учаться летать.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:01 Троє захисників повернулися з полону: громади Хмельниччини зустріли Героїв вдома (ІМЕНА, ФОТО) 16:40 Київстар оновив усі батареї Домашнього Інтернету в п’яти містах Хмельниччини (новини компаній) 16:24 В Україні різко зросло споживання світла через спеку — що кажуть енергетики 15:42 Поліцейські Хмельниччини отримали відзнаки та автомобілі з нагоди ювілею Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 15:06 У Хмельницькому трапилась стрілянина: що відомо 14:34 Трьох військових з Хмельницького району звільнили з полону 4 липня 14:01 Щомісячні доплати освітянам у Хмельницькому: хто отримає і скільки з вересня 13:40 Все для ідеальної відпустки: перевірені б’юті-процедури для тіла 13:30 Став відомий календар матчів Поділля та Агробізнесу в першій лізі 13:03 Де зменшилася кількість школярів на Хмельниччині: дані за громадами (ІНФОГРАФІКА) 12:20 Кращі голи чемпіонату Хмельницького з мініфутболу: нова підбірка play_circle_filled 11:11 Хмельниччина розширює міжрегіональну співпрацю, облрада photo_camera 10:15 Хто керував Хмельницькою обласною прокуратурою останні 10 років 09:29 Краща команда Хмельниччини зіграє в кубку України з футболу 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 4 липня 21:01 На п'ятницю – штормове попередження. Прогноз на 4 липня для Хмельниччини 20:11 На 137 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 4 липня (АДРЕСИ) 19:52 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Дітковським, який поліг на Донеччині photo_camera 19:27 Робота у Хмельницькій області. Вакансії та зарплати
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up