Симчишин розгляне петицію, де хмельничани просять повернути старі тарифи на проїзд

Симчишин розгляне петицію, де хмельничани просять повернути старі тарифи на проїзд
  • Хмельничани збирали підписи щодо скасування рішення про підняття вартості проїзду.
  • Менше ніж за тиждень електронне звернення зібрало необхідну кількість підписів. 

Нові тарифи у Хмельницькому затвердили 27 травня. А вже з 1 червня у громадському транспорті здорожчав проїзд. Разовий проїзний квиток для тролейбуса тепер коштує 6 гривень, для автобуса і маршрутки - 8.  Більшість хмельничан обурило таке рішення міської влади і викликало шквал критики.

На порталі місцевих петицій 28 травня з’явилось звернення з проханням "скасувати рішення виконавчого комітету про підняття цін на громадський транспорт. Причини такої вимоги - це жахлива організація роботи громадського транспорту». Її автор – хмельничанин Андрій Бліндер. За лічені дні електронна петиція почала активно набирати голоси. Менше ніж за тиждень звернення зібрало 536 підписів із 500 потрібних. 

Станом на сьогодні, 3 червня, електронну петицію направлять для розгляду меру Олександрові Симчишину. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької міськради. 

"Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради та статті 151 Статуту територіальної громади м. Хмельницького, міський голова доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам із наступним розглядом на засіданні виконавчого комітету міської ради", - повідомили у пресслужбі. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (41)
  • Людмила Старічкова
    Ніхто не буде вертатися до попередньої вартості- це їм не вигідно, а те,що чиновники не їдуть в транспорті і не бачать, які там умови, то це правда. Вони за  рахунок платників податків дуже гарно почувають себе в комфортному транспорті.
  • Ольга Дідович
    Так потрібні їм гроші що в вихідні не виходять на маршрут ні 22 ні 21 ні інші великі автобуси а кажуть що мало заробляють
  • Читач79
    Треба метро будувати. Бо ж попильні проекти зі спортзалом закінчилися. А жити на щось треба чиновникам. І в центрі майже є вже станція, ім. Симчишина, де плитка розбита.  Імені Новачка можна зробити на Шаровечці.
  • Лилия Солодова
    Краще б обмежили проїзд пенсіонерам в тролейбусах !
    Лилия Солодова reply Лилия Солодова
    Нина Русакова
    Лилия Солодова reply Лилия Солодова
    Я івалід дитинства по слуху і теж маю право на безкоштовний проїзд , апе дуже рідко цим користуюся , бо мені якось соромно , стараюся проїзд в тролейбусі оплачувати, вибачте якщо моя думка вас дратує.
    Нина Русакова reply Лилия Солодова
    Лилия Солодова что то я не замечала чтоб кто то когото пропускал все лезут как стадо баранов, извините но это так, время пролетит очень быстро и не оглянешься как станешь пенсионером, нельзя так относиться к людям.
    Лилия Солодова reply Лилия Солодова
    Нина Русакова
    Лилия Солодова reply Лилия Солодова
    Бо в тролейбусі проїзд дешевший ніж в маршрутці і люди , які добираються на навчання чи на роботу змушені їхати в маршрутці бо тролейбуси зайняті пенсіонерами. Сісти в тролейбус це ще треба щастя мати, бо вперед потрібно стареньких пропустити.
    Нина Русакова reply Лилия Солодова
    Лилия Солодова почему?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:32 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 21 січня 21:01 На Хмельниччині послабне мороз: погода на 21 січня 20:44 Хмельницький попрощався з двома Героями: Олегом Гаврилюком та Русланом Боднарчуком 20:21 Удари по енергетиці: як і навіщо росіяни б’ють по окремих регіонах Від читача 14:03 62 285 пацієнтів отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу у КНП «ХОССЦ» протягом 2025 року 19:56 У хмельницькій патрульній поліції є вакансії. Яка зарплата та умови 19:19 На 65 вулицях Хмельницького планово відключатимуть світло 21 січня (АДРЕСИ) 19:18 Новий Porsche та крипта: що задекларувала Крупа після виходу з СІЗО 18:38 У Хмельницькому п’яний водій спричинив ДТП і намагався втекти 18:01 Загинув 17-річний хлопець у ДТП на Хмельниччині 17:18 У Хмельницькому вагітній жінці погрожували через вигаданий борг у $300 тисяч 16:54 «Скринінг здоров’я 40+»: де хмельничани можуть пройти безкоштовне обстеження 16:18 У Хмельницькому фіксують шкідливу якість повітря — коментар фахівців 15:44 Скільки народжень і шлюбів було на Хмельниччині у 2025 році 15:01 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Василем Міходуєм та Дмитром Токаревим 14:14 Втік після вироку: до України екстрадували жителя Хмельниччини 13:29 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій на Хмельниччині: які зарплати пропонують 12:49 Загроза паралічу в 15 років: Кирило з Хмельниччини потребує допомоги photo_camera 12:07 У Хмельницькому планують обмежити рух електросамокатів у парках 11:24 Загинули військові з Хмельниччини: Олег Ковтун, Микола Новіцький, Олександр Чернецький
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up