У Хмельницькому тролейбус екстрено загальмував через "пішоходів". Постраждала кондукторка

У Хмельницькому тролейбус екстрено загальмував через "пішоходів". Постраждала кондукторка
Фото ілюстративне
  • Водій тролейбуса здійснив екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на пішоходів, яку вибігли на дорогу.
  • У результаті кондукторка впала та зламала ребра.

 

 

Інцидент стався ввечері 29 грудня на вулиці Панаса Мирного. Коли тролейбус №11-А їхав за звичним маршрутом на дорогу зненацька вибігли люди, через що водій застосував екстрене гальмування. У результаті цього 64-річна контролерка тролейбуса не втримала рівновагу та впала. Жінка отримала травми. У неї діагностували перелом ребер. Її госпіталізували до травматологічного відділення міської лікарні.

Як повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області, за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі з’ясовують усі обставини подій.

Нагадаємо, 28 грудня на вулиці Соборній "ВАЗ" збив 27-річну жінку на проїжджій частині. 

Читайте також: Наслідки снігопаду: на Хмельниччині за добу врятували пів десятка авто (ФОТО)

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Сіма
    З народних депутатів зняли недоторканість, потрібно ще зняти недоторконість з пішоходів, які порушують правила дорожнього руху.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:04 За тиждень на Хмельниччині зупинили 65 нетверезих водіїв 11:13 «Це були ті, хто вже склав зброю»: у Хмельницькому відбулася акція пам'яті за загиблими в Оленівці 10:31 За 5 тисяч доларів до Румунії: на Хмельниччині затримали організатора схеми для військовозобов’язаних 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 22:32 Як знання рятують у тилу та на фронті. 4 роки Центру готовності цивільних 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Хмельниччину накриють дощі та сильний вітер: прогноз погоди на вівторок 20:02 Відключення світла у Хмельницькому 28 липня: у списку 30 вулиць (АДРЕСИ) 19:03 ТОП-10 найпопулярніших вакансій на Хмельниччині: які зарплати пропонують 18:21 46 дітей воїнів з Хмельниччини поїхали на відпочинок до Польщі 17:39 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками 17:30 Базовий чек-ап організму: які аналізи здати та де пройти обстеження у Хмельницькому 17:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження на 2 дні 16:04 ШІ-камери у Хмельницькому: де встановлять, скільки коштує і чи законно це 15:11 Крики про допомогу з квартири: у Хмельницькому патрульні врятували жінку 14:28 Потрійна ДТП у Камʼянці-Подільському: є постраждалий 13:47 Частина Хмельницького залишилася без води 27 липня (АДРЕСИ) 13:03 В ДТП на Хмельниччині загинуло подружжя 12:24 За добу на Хмельниччині сталося 6 пожеж: що та де горіло
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up