У Хмельницькому патрульні з погонею ловили п'яного водія (ВІДЕО)

У Хмельницькому патрульні з погонею ловили п'яного водія (ВІДЕО)
  • Водій порушив правила й правоохоронці подали йому вимоги про зупинку.
  • Але хмельничанин спробував втекти.
  • Щоправда, зробити цього йому таки не вдалося.

Ввечері 26 серпня на вулиці Західно-Окружній патрульні помітили автомобіль Fiat Doblo, водій якого порушив правила дорожнього руху. Інспектори подали вимоги про зупинку за допомогою спеціальних звукових сигналів та проблискових маячків. Натомість водій різко збільшив швидкість та почав тікати.

"Шляхом блокування автомобіль було зупинено на проспекті Миру. Водієм виявився 40-річний місцевий житель. Під час спілкування з чоловіком, інспектори виявили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження огляду він відмовився у встановленому законом порядку", - повідомили у пресслужбі Управління патрульної поліції.

На чоловіка склали два протоколи за частиною 1 статті 130 (Керування з ознаками сп’яніння) та за статтею 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку) КУпАП та постанову за частиною 1 статті 126 (Керування автомобілем без відповідних документів) КУпАП. Автомобіль порушника доставили на штрафмайданчик.

Відео дня

Читайте також: Автомобіль вилетів на бордюр. У ДТП поблизу Дунаївців постраждало 3 людей

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Александр Явный
    Самі себе запіарили
  • Alessio Delape
    НАПИСАТИ МОЖНА БАГАТО ЧОГО, ПІАРЯТЬ МІНТІВ.
  • Роман Кравченко
    Таких уебков стрелять нужно. Не остановился - останавливать любыми методами. И смотри начнут думать может
  • Игорь Шулаков
    Молодцы...делают работу
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Пануватиме антициклон. Прогноз погоди на 2 липня для Хмельниччини 20:31 На 26 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 2 липня (АДРЕСИ) 20:09 Хмельницька АЕС запрошує на роботу працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 19:30 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:55 Магнітні бурі у липні-2025: які дні будуть важкими для метеозалежних 18:29 Судитимуть експатрульного з Хмельницького, який «збирав» хабарі 17:56 Затримуються потяги через Хмельниччину – з рейок зійшли вагони 17:21 Хмельничани отримали нагороди з рук Президента на Софійській площі (ІМЕНА) 16:39 У Хмельницькому потонув військовий Денис Домрачев. З ним попрощались photo_camera 16:00 Шахтар і Динамо в перших турах: календар матчів Епіцентру в УПЛ 15:44 У Хмельницькому п'яний водій в'їхав у автобус 15:12 Ціни на сало і м’ясо: як змінилась вартість свинини у Хмельницькому 14:48 Біля філармонії сталася ДТП: постраждав 20-річний мотоцикліст (ВІДЕО) 14:03 Призначено нового єпископа в Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ 13:19 На міському пляжі Хмельницького небезпечно купатися – МОЗ 12:22 52 тисячі доларів "забутого" боргу: колишнього прокурора підозрюють у шахрайстві 12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up