У Хмельницькому перестали штрафувати за неправильне паркування. Що ви про це думаєте?

У Хмельницькому перестали штрафувати за неправильне паркування. Що ви про це думаєте?
Фото з Facebook-спільноти «Я паркуюсь як мудак Хмельницький»
  • За перші пів року роботи інспектори оштрафували понад 3,5 тисячі водіїв.

  • У соцмережах хмельничани скаржаться на водіїв, що паркуються неправильно, зокрема й на приїжджих.

Інспекція з паркування почала працювати у Хмельницькому минулого року. Від 1 вересня інспектори управління транспорту почали складати на водіїв-порушників постанови про штрафи. Станом на 8 лютого цього року виявили понад 3,5 тисячі порушень. Це результат роботи протягом трохи більше ніж шість місяців.

Станом на сьогодні, 25 березня, інспектори з паркування штрафів не виписують, а лише проводять роз’яснювальну роботу. Про це журналісту vsim.ua розповів заступник начальника управління транспорту Хмельницького Сергій Шепурев.

— Інспекція працює у профілактичному режимі, постанови поки не складаємо. Це пов’язано з тим, щоб не створювати зараз негативну ситуацію серед мешканців, які прибувають з інших регіонів, — пояснив чиновник.

Відео дня

Втім, навіть попри воєнний стан хмельничани порушувати не припинили. Про це свідчать численні публікації у Facebook-спільноті «Я паркуюсь як мудак Хмельницький». До прикладу, містяни скаржаться на водіїв, які ставлять авто на клумбах та дитячих майданчиках. Чимало серед публікацій і машин з номерами інших регіонів України. Окремі учасники спільноти пропонують передавати авто порушників Збройним силам.

А як ви вважаєте, чи варто зараз штрафувати за порушення правил паркування? Голосуйте та пишіть коментарі.

Опитування

Чи потрібно штрафувати за порушення правил паркування під час воєнного стану?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up