У Хмельницькому проводять онлайн-опитування про громадський транспорт (АНКЕТА)

У Хмельницькому проводять онлайн-опитування про громадський транспорт (АНКЕТА)
Фото з архіву редакції
 • Містянам та мешканцям громади пропонуються заповнити форму про користування громадським транспортом.

У Хмельницькому триває розробка Плану сталої мобільності. Це комплексна програма змін у транспортній сфері, яка включає громадський транспорт, дороги, організацію руху, паркування тощо. Розробкою займається консорціум під керівництвом німецької компанії «A+S Consult GmbH». Цей процес уже розпочатий і нині фахівці досліджують, як хмельничани користуються громадським транспортом та які проблеми з цим виникають.

Є три основні способи дослідження — опитування особисте, телефонне та онлайн-анкетування. Зокрема, мешканцям Хмельницького та громади пропонують заповнити електронну форму. Її можна переглянути за посиланням, також вона вбудована у цій новині нижче. Як пишуть розробники, заповнення потребує 5-15 хвилин часу. Питання можна пропускати, окрім обов'язкових, яких небагато.

Крім того, організатори нагадують, що хмельничан також опитуватимуть особисто та телефоном. Питання будуть подібні до тих, які є в анкеті. Містян та мешканців громади просять не ігнорувати опитування — воно займе 15-20 хвилин. Загалом дослідження триватиме до 9 червня. Всі опитування анонімні.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
 • Читач62

  Їхала сьогодні 22 автобусом. Кондукторка без мізків повідкривала всі вікна з обох сторін, люки відкриті зверху. Такий сквозняк. Для чого так робити? Вікна повинні бути відкриті тільки з однієї сторони.

  І весь час відволікає водія своїми розмовами, сміхом. Не було кому її присадити добряче.
 • Marina Dyug

  20 хвилин незрозумілих питань,які мало стосуються транспорту
 • Валя Герасимчук

  Встановіть валідатори в усіх автобусах, готівка = корупція і водії будуть вільні .
 • Оксана Кушнір

  Щоб краще було виловлювати чоловіків🤬.

keyboard_arrow_up