В Укрзалізниці запустили новий сервіс замовлення квитків для військовослужбовців

В Укрзалізниці запустили новий сервіс замовлення квитків для військовослужбовців
  • Перевізник повідомив, що військові зможуть купити квтки навіть у разі раптової поїздки. 

На День Збройних Сил в Укрзалізниці запустили сервіс замовлення квитків для військовослужбовців. Відтепер у разі відсутності квитків у продажу забронювати його військовослужбовці можуть онлайн на порталі, зазначають у перевізника. 

— Ми продовжуємо розробляти та втілювати нові цифрові послуги для зручності наших пасажирів. Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили. Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобовʼязані свободою та життям, — каже голова правління «Укрзалізниці» Євген Лященко.

Відео дня

Спецзамовлення квитків доступне на 17 потягах, які найпопулярніші серед військовослужбовців, додають у перевізника. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій та зворотно.

Що потрібно, щоб замовити квитки

Залишити заявку на порталі можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. Після цього на вказаний замовником е-mail має прийти спеціальний код. 

Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, предʼявивши військовий квиток або посвідчення офіцера. 

Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу. 

Нагадаємо, що раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Це значно ускладнювало процес та фактично унеможливлювало поїздку день у день. Адже було необхідно спочатку здійснити особистий візит до військового коменданта, а потім на вокзал, щоб викупити квиток.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up