Відзавтра Хмельницьким курсуватиме автобус №3 (ГРАФІК, МАРШРУТ)

Відзавтра Хмельницьким курсуватиме автобус №3 (ГРАФІК, МАРШРУТ)
Колаж vsim.ua
 • Автобус рухатиметься за маршрутом Озерна - Ракове через мікрорайон Дубове. 

 • Розповідаємо за яким маршрутом та графіком він їздитиме. 

Із 2019 року обласним центром курсує автобус №3. Він сполучає центральну частину міста із Озерною. У 2022 році “трійку” запустили через Дубове. Нещодавно на засіданні міськвиконкому маршрут автобуса продовжили до Ракового. 

Вже від завтра, 17 жовтня, автобус №3 курсуватиме за оновленим маршрутом. Він їздитиме з мікрорайону Озерна через центральну частину міста в мікрорайон Дубове. Далі рухатиметься в Ракове, кінцева зупинка — кладовище. Про це повідомили в “Електротрансі”. По вулицях це виглядатиме так:

 • Відео дня
  /li>
Тут і далі зображення Електротрансу

В “Електротрансі” також повідомили про оновлений графік руху автобуса №3:

Відслідкувати рух транспорту можна на сайті за посиланням. Додамо, що на новому маршруті мають працювати середньо та великогабаритні автобуси. Наразі їздитиме 4 одиниці середньогабаритного транспорту, у вихідні - 2.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Алексей Малюта

  Можна було би, зробити, щоб №3 курсував на Ракове, опісля 10.00 год. Спочатку курсує, за звичайним маршрутом, а в 10.00 г., вже на кладовище. Так саме у вечірній час після 17.00 год., щоб курсував за попереднім маршрутом. Мене одне цікавить - люди їдуть на кладовище о 07.00 год. ??? Чи, скоріше на роботу ??? Так саме у вечірні часи ??? В мене не має слів пояснення цього - "ДЕБІЛІЗМА" !!! Поверніть назад автобус №3, за звичайним маршрутом. На Ракове і так вистачає №19, тролейбуси №4, і всі інші. В район міської лікарні доїхати з Озерної №2а, №3, №10 взагалі велика проблема...
 • Виталий Музыка

  Почему в коммунальной транспорте для пенсионеров и инвалидов услуга платная?
 • Ростислав Мельник

  Интересно, почему в автобусах коммунального транспорта нет валидаторов?

keyboard_arrow_up