Їхав п'яним та ще й без "прав". На Заводській оформили водія Mercedes (ВІДЕО)

Їхав п'яним та ще й без "прав". На Заводській оформили водія Mercedes (ВІДЕО)
  • 46-річний чоловік позбавлений права керувати автомобілем, але це не зупинило його і він сів за кермо авто.
  • Ба більше, перед тим він добряче напився, адже рівень алкоголю в його крові у 14 разів перевищував допустиму норму.  

Вночі 4 листопада на вулиці Заводській в обласному центрі патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz за порушення правил дорожнього руху. За кермом був 46-річний чоловік. У нього полісмени помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Чоловік погодився пройти огляд за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,89 проміле. Це у 14 разів перевищує допустиму норму. Про це повідомили в Управлінні патрульної поліції.

На нетверезого керманича патрульні склали протокол за частиною 2 статті 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння повторно протягом року) КУпАП та постанову за частиною 4 статті 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.

 Читайте також: Одна людина загинула, ще двоє травмувалися. На Хмельниччині авто злетіло у кювет

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 січня 19:09 Після відлиги на Хмельниччині знову прогнозують мороз 18:45 Мистецтво багатошаровості: як використовувати метод «цибулинки»? (новини компаній) 18:04 Парк Чекмана, Молодіжний і Острів закоханих «опинилися в суді»: що не так із землею парків Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 17:07 У водія з Хмельниччини на кордоні виявили м’ясо на мільйон гривень 16:06 У Хмельницькій громаді попрощаються з 38-річним військовим Іваном Самолюком 15:05 Хмельничанин роками кривдив 78-річну матір: чоловікові оголосили підозру 14:04 На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ 13:01 Мешканці Хмельниччини перевантажили кол-центр «Хмельницькобленерго»: за тиждень — 7,5 тисяч звернень 12:01 За добу на Хмельниччині горіло пять будинків: врятували жінку 11:01 Хмельниччина втратила п’ятьох військових. Хто вони 10:08 Востаннє бачили у Лісових Гринівцях: продовжують шукати лікарку Анжелу Ніколайчук 09:30 У Хмельницькому зросли витрати на генератори: майже 1,1 млн грн за тиждень 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up