Загроза коронавірусу: у Хмельницькому дезінфікують громадський транспорт

Загроза коронавірусу: у Хмельницькому дезінфікують громадський транспорт
  • У місті вживають заходів, аби не допустити поширення інфекції.

  • І це не тільки припинення навчання.

Хмельницький долучився до загальноукраїнських заходів для запобігання поширенню китайського коронавірусу. Учні та студенти сьогодні, 12 березня, вже залишилися вдома. Цього вимагає постанова Кабінету міністрів, яку прийняли вчора, 11 березня.

І це не все, що роблять для запобігання поширенню інфекції в місті. У громадського транспорті Хмельницького проводять санітарну обробку. Перевізники придбали дезінфікуючі засоби та обробляють ними автобуси та тролейбуси двічі на день — зранку та ввечері. Про це журналістам vsim.ua розповів виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурєв.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 березня, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет зібрав брифінг. На ньому він повідомив, що в області можуть запровадити додаткові заходи до тих, які розпорядився вжити уряд. Мають роглянути питання щодо закриття театрів та кінотеатрів, а також повної заборони масових заходів. Як ми писали раніше, постанова уряду забороняє лише заходи з понад двома сотнями учасників.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
  • Алла Начичко
    Не смішіть людей.Водій кожну секунду бере в руки гроші і ми берем здачу,так ,що обробляй не обробляй один фкдь.
  • Марина Божок
    💯
  • Людмила Козак
    О! Наші буси - наочний посібник з вивчення мікробів.
  • Тетяна Кухар
    А в деяких машруках, так напевне ще осені не прибиралося. Хто взагалі це контролює⁉️
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Збив дев’ять «шахедів»: історія зенітника з Шепетівської бригади 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Перед потеплінням — сильні заморозки: погода на Хмельниччині 1 травня Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:52 Водія-військового оштрафували за відмову проходження «алкотесту»: він подав апеляцію 19:19 Воював із 18-річним сином: на Хмельниччині попрощались з Олександром Кузнєцовим 18:46 У травні екобус відвідає нові локації у Хмельницькій громаді: графік 18:08 Поліція розшукує «ворожку», яка ошукала хмельничанку на 500 тисяч гривень 17:29 Митрополит Епіфаній приїде до Хмельницького та проведе богослужіння 16:51 Гранти для бізнесу: у Хмельницькому 15 підприємців отримали 5 млн грн 16:11 На війні загинули шестеро жителів Хмельниччини. Хто вони 15:30 У Хмельницькому загубився 6-річний хлопчик: патрульні його розшукали 14:58 Із світловим дощем та інтерактивною пісочницею: у Хмельницькому відкрили ресурсну кімнату для дітей photo_camera 14:12 Хто заробляє найбільше і найменше на Хмельниччині: свіжі дані по галузях 13:26 На будинку для ВПО у Хмельницькому районі розтратили мільйони: у справі нові підозри 12:48 У Хмельницькому з вікна шостого поверху випав малюк 12:06 На Хмельниччині стартував проєкт «Школа лідерства ветеранів» 11:11 На Хмельниччині зафіксували температурні рекорди через сильні заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up