Чи отримаєте ви штраф, вийшовши на вулицю під час карантину? (ТЕСТ)

Чи отримаєте ви штраф, вийшовши на вулицю під час карантину? (ТЕСТ)
Ілюстративне фото
  • Кабмін своїми рішеннями запровадив ряд обмежень.

  • За порушення українцям загрожує чималий штраф.

Поширення коронавірусу призвело до запровадження в Україні карантину. Уряд поклав на українців обов’язки, покликані зупинити поширення інфекції. Порушникам загрожує штраф від 17 000 гривень.

Ми вирішили перевірити, як добре ви орієнтуєтеся у карантинних заборонах. Для цього підготували тест. Проходьте його та діліться результатом у коментарях. Якщо тест не відображається, відкрийте новину в браузері.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (13)
  • Людмила Шукалова
    0973179403
    Людмила Шукалова reply Людмила Шукалова
    Живу в центри.хожу.только в аптеку и за продуктами- никаких претензий и замечаний от полиции не получала.все нлрмально и коректно.
  • IGOR
    10/10, но это всё сказки для зомбоящика... Уже неоднократно видел, как полиция просто проходит мимо группы детей, группы людей, людей без масок, и.т.д. Реакция отсутствует всегда
  • БорБоревич
    Читаю и o...ваю. Причём тут оштрафуют или нет? Что творится в Италии, Испании.... Я например не хочу, чтоб на меня кашлянул какой-то рогуль, приехавший от туда, который вместо того, чтоб посидеть дома 14 дней, шароёбится без маски по городу, бо вин гроши прывиз. А таких немало. Ведь пишут умные люди, что можешь не чувствовать, а вирус носить. Беда вся в том, что с нашим сознанием до Европы как до Луны рачки. Всем добра!
    Олекса Шумейко reply БорБоревич
    Так в Італії середній вік померлих 85 років і в яких сопутніх хвороб більше ніж достатньо і які можливо прихватили коронавірус. Якщо Ви здорові вам не старшні віруси. Здорова імунна система переможе будь-який вірус. Не потрібно ображати українців, які працюють за кордоном, вони є найбільші спонсори в Україні, а це більше 15 мільярдів доларів. Наші президенти та інші на колінах благають по всьому світу якісь десяток мільярдів під різні приниження для держави. Тай хворих з а кордоном на роботу не беруть. Таж сама ситуація і в Іспанії.
  • МММ
    Пусть штрафуют тех кто зарабатывает 17000 штук,хитровыебаные бляди.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 серпня (ІНФОГРАФІКА) 21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:04 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:08 Викладач, вихователь та кухар: вакансії у сфері освіти в Хмельницькому Від читача 00:27 Петиція про присвоєння звання Героя України посмертно 18:21 Понад два роки був зниклим безвісти: попрощалися з Віктором Казмірчуком 17:33 П’ятьох захисників з Хмельницького району посмертно відзначили держнагородами (ІМЕНА) 16:49 Судитимуть керівника товариства, який заволодів будматеріалами під час будівництва для ДСНС 16:03 У Хмельницькому попрощалися з 38-річним Сергієм Подлюком 15:22 Душив і вимагав гроші: затримали чоловіка, який у Шепетівці напав на пенсіонерку 14:29 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 13:02 На Хмельниччині медики врятували чоловіка з непритомністю та зупинкою дихання 12:33 Рятувальники показали, як гасили ранішню пожежу на Гречанах play_circle_filled photo_camera 11:52 На Кам’янеччині розшукали 13-річну дівчинку: з родиною працюють соцслужби 11:19 20 студентів отримають мерські стипендії, а 20 хмельничан – відзнаки: що вирішили на виконкомі 10:41 Смертельна ДТП поблизу Кам’янки: поліція відкрила кримінальне провадження 09:31 Де на Хмельниччині безпечно купатися: результати моніторингу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up