Де хмельничанам та переселенцям шукати роботу під час війни

-
Роботу в місті шукають і переселенці, і місцеві мешканці.
-
Пропонуємо вам дізнатися, де це можна робити.
-
Цей матеріал актуальний і для роботодавців.
З початком вторгнення Росії проблема пошуку роботи стала особливо актуальною. Заробіток потрібен як вимушеним переселенцям, так і хмельничанам, які втратили роботу з початком активних бойових дій.
Підготували для вас підбірку варіантів, де можна шукати заняття у цей час. Зазначимо, що цей матеріал є актуальним і для роботодавців, оскільки перелічені способи так само працюють і для розміщення вакансій.
Сайти з пошуку роботи
Це найбільш популярний спосіб пошуку роботи через Інтернет. Не втрачають вони своєї актуальності й під час війни. Наприклад, на сайті Work.ua протягом останніх 14 днів, тобто від початку російського вторгнення, опублікували 290 вакансій у Хмельницькому. Переважно вони стосуються продажів та торгівлі.
Зазвичай сайти з пошуку роботи пропонують різні фільтри — за сферою, видом зайнятості, зарплатою. Інші приклади сайтів:
До цієї ж категорії умовно можна долучити дошки оголошень. Принципи пошуку роботи на них аналогічні. Приклади:
Біржі фрілансу
Це сайти, які передбачають розміщення конкретних завдань та пошук виконавців для них. Такий варіант оптимальний для занять, які передбачають погодинну оплату або оплату від виробітку — репетиторство, прибирання, ремонт, написання текстів, консультування. Як приклад можна навести сайт Kabanchik.ua. Серед категорій там є чимало послуг — від доставки до вигулу собак. Є також можливість запропонувати або виконати волонтерську послугу.
Інші приклади:
-
freelancehunt.ua (переважно IT)
-
poslugy.ua (будівництво, ремонт та майстри)
Крім того, пропонувати свої послуги або шукати завдання можна на дошках оголошень — аналогічно роботі.
Центр зайнятості
До цих установ потрібно звертатися особисто. Серед послуг є підбір вакансій, направлення на навчання, оформлення виплат з безробіття. Детальну інформацію можна отримати на сайті служби зайнятості. Там же можна дізнатися про актуальні вакансії. Працює це так само як і на сайтах з пошуку роботи. Для Хмельницького доступні 148 вакансій. Можна також розміщувати резюме.
Хмельницький міський центр зайнятості розташований на Пилипчука, 17/1. Графік роботи:
-
понеділок — четвер від 08:00 до 17:15
-
п’ятниця від 08:00 до 16:00
Телефони:
-
0382 79 53 40, 0382 79 57 60 або 067 454 20 45 — для населення (з питань пошуку роботи, реєстрації, перебування на обліку, відвідування центру зайнятості та виплати допомоги по безробіттю)
-
0382 79 51 14, 0382 79 54 21, 0382 79 54 28 — для роботодавців (з питань надання послуг роботодавцям, фізичним особам — підприємцям та кадровим агенціям)
Штаб допомоги переселенцям
У цій установі працює координатор, який надає допомогу з пошуку роботи для переселенців. До нього ж можна звертатися, якщо ви можете запропонувати роботу. Штаб розміщений у кінотеатрі імені Шевченка на Проскурівській, 40. Телефони:
-
067 380 15 57
-
067 380 17 21
-
067 380 28 08
-
067 358 99 71
Читайте також:
-
Хмельницький готовий прийняти підприємства із зони бойових дій: що пропонують
-
«Будемо залучати до роботи», — Симчишин про переселенців у Хмельницькому
-
На Хмельниччині шукають вільні виробничі приміщення та склади
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
А спочатку вступають пільговики, а потім звичайні діти…