Депутати виділили екс-меру Хмельницького 50 тисяч гривень допомоги

Депутати виділили екс-меру Хмельницького 50 тисяч гривень допомоги
  • Колишньому міському голові Івану Бухалу нададуть гроші на лікування.
  • Рішення про виділення коштів з бюджету депутати прийняли лише з другої спроби.

Іван Бухал очолював Хмельницький міськвиконком з 1980-ого до 1990 року. Також він був депутатом міськради від «Батьківщини». Уже екс-мер хворіє і для лікування йому потрібні кошти. Раніше міськрада уже виділяла йому 5 тисяч гривень. Та вирішила надати ще 50 тисяч. За це сьогодні, 22 березня, голосували хмельницькі депутати. Нагадаємо, що Іван Бухал є почесним громадянином міста.  

Прийняти рішення з першої спроби депутати не змогли. Не вистачило одного голосу. Не підтримали надання матеріальної допомоги депутати від ВО «Свобода». Після перерви до розгляду питання повернулися знову. З другої спроби питання набрало необхідну кількість «за». 78-річний Іван Бухал отримає 50 тисяч гривень матеріальної допомоги із міського бюджету Хмельницького.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Загорний Алекс

    вот ето поворот)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 У Хмельницькому поліцейські вилучили тисячу літрів фальсифікованого алкоголю photo_camera 19:35 15,5 мільйона на ремонт доріг Хмельницького. Кому пішли гроші (ІНФОГРАФІКА) 18:45 Стихійна торгівля біля “Плази”: на парковці облаштували ярмарок 17:19 Посадовець з Хмельниччини платив 2,5 тисячі доларів, щоб скалічили старосту села photo_camera Від читача 13:30 Людство швидше долає пандемію, ніж епідемію: як не потрібно говорити про ВІЛ? 16:35 Створи Різдвяне диво: запрошуємо маленьких хмельничан до творчого конкурсу 16:15 На українському кордоні затримали порушників з Хмельницької області photo_camera 15:42 Під час мінометного обстрілу на Донеччині загинув сержант з Городоччини 15:09 “Будеш оператором БПЛА”: чоловік у військовій формі погрожував хмельничанину play_circle_filled 14:41 Ожеледь, непосипані тротуари і переломи: скільки хмельничан звернулись до травмпункту 14:23 На Хмельниччині виявили нелегального мігранта з Вірменії 13:45 Де не буде води 4 та 5 грудня в Хмельницькому (АДРЕСИ) 13:19 Був депутатом 4 місяці. Хмельницьку міськраду залишає Сергій Бабій 12:55 Деражнянський суд стягнув 209 тисяч з випускника медичного вишу 12:13 Зіткнулися «Daewoo» та «Skoda»: постраждала 68-річна жінка 11:27 Кам’янчанину, який ціною життя зупинив ворожий наступ, просять присвоїти звання Героя України 10:47 У Кам’янці «Nissan» збив пішохода. Чоловіка госпіталізували до лікарні 10:13 Різдво, Миколая та Маланки: які свята відзначаємо в грудні за новим календарем 09:25 У Хмельницькому видали більше 23 тисяч продуктових наборів. Хто може їх отримати? 08:52 Вчителька з Хмельниччини стала співавторкою нового підручника для українських школярів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up