Кандидатські мільйони: що задекларували Гончар, Лукашук, Симчишин, Собко та Ящук (ІНФОГРАФІКА)

Кандидатські мільйони: що задекларували Гончар, Лукашук, Симчишин, Собко та Ящук (ІНФОГРАФІКА)
  • За минулий рік найбільше за основним місцем роботи заробив Симчишин.
  • Серед інших доходів більше чотирьох мільйонів має Гончар. 
  • Що ще задекларували кандидати на посаду міського голови?

25 жовтня мешканцям Хмельницької ОТГ доведеться обирати, серед іншого, міського голову. Кандидатів зареєстрували п’ять — всі вони балотуються від певної політичної сили. Раніше ми розповідали про них основну інформацію та про судові справи, в яких вони фігурували. Цього разу підготували огляд їхніх декларацій. Хто і скільки заробив за минулий рік, на чому їздить та скільки квадратних метрів має?

Нагадаємо: серед кандидатів на посаду міського голови Іван Гончар, Інна Ящук, Анатолій Собко, Богдан Лукашук та Олександр Симчишин. Задекларували свої доходи за 2019 рік всі, окрім Лукашука. Тож ми зазирнули до його декларації за 2018 рік. 

Загалом, найбільшу зарплату за основним місцем роботи має Олександр Симчишин - 680 821 гривень. Він же їздить на найновішій автівці - Nissan Qashqai 2019 року. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up