“Нагріли” на 40 тисяч: на Хмельниччині активізувалися інтернет-шахраї

“Нагріли” на 40 тисяч: на Хмельниччині активізувалися інтернет-шахраї
  • За дрова, ноутбук та модні кросівки: протягом доби шестеро хмельничан стали жертвами інтернет-шахраїв.
  • По фактах шахрайств відкрили кримінальні провадження.
  • Наразі поліцейські працюють над встановленням осіб зловмисників.

29 листопада до підрозділів поліції Хмельницької області надійшло 6 заяв від жертв інтернет-шахрайств. Переважно потерпілими стають молоді люди віком до 30 років. Повідомляють на офіційному сайті Нацполіції.

28 листопада, близько 13.30, 22-річного жителя Кам’янця-Подільського “ощасливили”  грошовим виграшем. Чоловіку зателефонував невідомий та шахрайським шляхом виманив у нього 19 390 гривень.

27-річний житель Старокостянтинівського району натрапив на шахраїв, коли намагався виготовити документи для проживання за кордоном і скористався послугами незнайомої особи через мережу інтернет. Молодий чоловік перерахував 4308 гривень, після чого зв’язок з шахраєм обірвався.

3600 гривень перерахував шахраям 37-річний хмельничанин, який намагався на одному із сайтів купити дрова. А 37-річна жителька обласного центру втратила 4500 гривень, купуючи через інтернет насіння кукурудзи.

19-річний хмельничанин перерахував 1250 гривень, купуючи в мережі інтернет взуття, а 24-річна хмельничанка — 8 тисяч гривень за ноутбук. Обоє зазначений товар також не отримали.

По всіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над встановленням осіб зловмисників.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:38 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:32 100 тисяч доларів боргу: приліт 1 квітня знищив склад хмельницького підприємця play_circle_filled 18:55 Коли грають і де дивитися матчі Поділля, Епіцентру, Сокола і Агробізнесу Від читача 15:44 Кам’янець-Подільському відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології КНП "ХОССЦ" - 7 років! 18:30 Хто із депутатів Хмельницької міської ради накопичує криптовалюту (ІНФОГРАФІКА) 18:01 Дві людини постраждали внаслідок ворожої атаки на Хмельниччині 17:34 Новий керівник управління транспорту та зв’язку в Хмельницькому: що про нього відомо 16:52 Як хмельничани називають дітей: рідкісні імена у березні 16:16 ДТП із загиблою матір’ю і травмованими дітьми: водія взяли під варту 15:15 У лікарки з Кам’янеччини вимагали неіснуючий борг – 65 тисяч доларів photo_camera 15:09 Операція «Первоцвіт»: на Хмельниччині спіймали перших порушників 14:25 В Хмельницькому припинили опалювальний сезон 13:43 На Хмельниччині розпочався період нересту: яка відповідальність за вилов риби 13:21 «Бачили стовпи чорного диму»: хмельничани про ранішню «шахедну» атаку 12:52 Симчишин, Тюрін і Лабазюк: скільки грошей заробили і зберігають топпосадовці області 12:03 На Вінницькій «Ford» збив жінку. Вона в лікарні 11:01 Нічна атака на Хмельниччину: сили ППО знешкодили 18 ворожих цілей play_circle_filled 10:37 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:00 Прокурори Хмельниччини розпочали досудове розслідування через «шахедну» атаку на місто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up