Перші дані по субсидіях: “відсіяли” половину хмельничан

Перші дані по субсидіях: “відсіяли” половину хмельничан
  • Порівняно з попереднім роком, кількість субсидіантів скоротилася майже вдвічі.
  • Подавати заяви до соцзахисту можна до кінця листопада.
  • Скільки хмельничан претендує на соцдопомогу від держави, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Термін подачі документів на субсидію продовжили до кінця листопада. У соцзахисті пояснюють, ще є час подати заяву тим, хто не встиг цього зробити раніше. Компенсувати витрати на комуналку обіцяють не з дати надходження заяви, а з 15 жовтня, коли розпочався опалювальний сезон.

Всі, хто отримували субсидію минулого року, мали повторно звернутися до соцзахисту та подати заяву і декларацію. На автоматичний перерахунок допомоги на 2018-2019 опалювальний сезон мали право лише одинокі пенсіонери. Таких у Хмельницькому виявилося небагато.

З жовтня перерахували субсидію 12 600 особам. 2100 сімей отримають житлову субсидію без звернення до соцзахисту з листопада. До кінця місяця ще 5300 сім’ям мають призначити соцдопомогу.

Фахівці соцзахисту кажуть, що прогнозовано в цьому році матимуть субсидію лише 23,5 тисяч хмельничан, що вдвічі менше минулорічних показників. Нагадаємо, що в 2017-2018 опалювальному сезоні субсидію отримувало 47,5 тисяч хмельничан.

Читайте також: "Я без субсидії не зможу, замерзати буду": як хмельничани штурмують соцзахист

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (11)
  • Сирожа Звэздуненко
    может хмельничанам  и всем остальным пора прохмелеть и снять на конец кастрюли с голов
  • Мастер Автополив
    Не стонать, сплотить свидомые ряды.
  • Искра
    Вспоминайте слова которых власть боится как огня: СССР; Зарплата по труду; Ленин; Равенство; Справедливость; Дружба Народов; Мир во всём Мире; Большевики; Коммунисты; Уверенность в завтрашнем дне; Человек человеку друг, товарищ и брат.
    Составьте из них правильные предложения!
  • Наталя
    До чого ви людей доводити? Дістало вся ця влада обіцяє перед виборами гори й мости а лишають голі кості . Дайте молодим місцем тим що стояли на майдані бідні студенти за краще життя  в нас.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:44 Робота в комунальних підприємствах Хмельницького: кого шукають та скільки платять 16:16 Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції 15:46 Ремонт за 1,6 мільйона: хто і що робить на перехресті Героїв Маріуполя та Грушевського photo_camera 14:44 Понад 8 млн грн грантів для бізнесу отримають жителі Хмельниччини Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:01 Переломи ребер і пневмоторакс: на Хмельниччині судитимуть чоловіка і жінку за жорстоке побиття 13:13 В Ружичанці 17-річний мотоцикліст зіткнувся з 9-річним велосипедистом 12:29 На Хмельниччині 29 посадовців та депутатів отримали підозри: викрито схеми на 106 млн грн 11:46 У Хмельницькому районі 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката 11:30 У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні 11:15 Кров, що рятує: мобільний хаб «Теплокровні» проведе донації на Хмельниччині та Вінниччині (новини компаній) 11:00 У Південно-Західному мікрорайоні не буде води 10:41 В аварії у Кам'янці загинув 18-річний мотоцикліст 10:13 Смертельна аварія на Хмельниччині: водій з’їхав з дороги і врізався в дерево 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині мешканці допомогли розшукати зниклу 12-річну дівчинку 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччину насувається африканська спека: погода 26 червня 20:31 Відключення світла у Хмельницькому 26 червня: у списку понад 120 вулиць (АДРЕСИ) 20:12 Хмельниччина втратила чотирьох воїнів: Руслана Войта, Павла Кучера, Олега Лаврука, Олександра Мелиха
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up