Перші витрати на депутатів: на що підуть 17 тисяч з бюджету

Перші витрати на депутатів: на що підуть 17 тисяч з бюджету
  • Депутати в новому складі невдовзі займуть свої місця у міській раді.

  • Виконком вже замовив речі, які необхідні для їхньої роботи.

На чергових місцевих виборах хмельничани обрали собі нових депутатів міської ради та міського голову. І для них уже передбачили перші витрати. Така інформація розміщена у системі електронних закупівель «Prozorro». Загальна вартість замовлених товарів складає 17 397 гривень.

Значки депутата та міського голови

Виконавчий комітет замовив 42 значки «Депутат міської ради» за 180 гривень кожен. Крім того, в договорі постачання також вказаний один значок «Міський голова» вартістю 540 гривень. Загальна вартість придбаних товарів за цією закупівлею складає 8 100 гривень. Виготовить значки державне підприємство «Львівський державний ювелірний завод»

Картки для голосування та програматор

Для депутатів та міського голови замовили 43 картки для голосування вартістю 156 гривень кожна. Ще у 1 134 гривні обійдеться програматор для карток. Загальна сума договору складає 7 842 гривні, постачальник — ПАТ «Мікросистема».

Відео дня

Депутатські посвідчення та вкладення до них

Виконавчий комітет замовив 15 бланків посвідчення депутата за 55 гривень кожен. Крім того, 42 вкладення до посвідчень обійдуться у 15 гривень за штуку. Загальна вартість закупівлі складає 1 455 гривні. Постачальник документів — ТОВ «Хмельницький центр нових технологій і інновацій».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up