Платні послуги в поліклініках Хмельницького: що і скільки коштує (ІНФОГРАФІКА)

Платні послуги в поліклініках Хмельницького: що і скільки коштує (ІНФОГРАФІКА)
Фото з відкритих джерел
 • Продовжуємо розповідати вам про вартість платних послуг в медзакладах міста.
 • Цього разу - огляд поліклінік.
 • Переглядайте інфографіку.

У медзакладах Хмельницького пацієнтам надають як безоплатні, так і платні послуги. Платні - особам, які звернулися за медичною допомогою без електронного направлення. А також - організаціям, які прийшли за профілактичними медоглядами. Крім того, платними є ті послуги, які не покриваються програмами медичних гарантій.

Журналістка vsim.ua продовжує розповідати вам про ціни в медзакладах міста. Раніше публікували вартість послуг в міському перинатальному центрі, міській, міській дитячій та інфекційній лікарнях. Посилання на матеріали дивіться в кінці цього тексту.

Цього разу підготували перелік послуг з їхньою вартістю в міському лікувально-діагностичному центрі, до якого входить 6 поліклінік. Нагадаємо - такі дані надали у відповідь на інформаційний запит в Управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради. 

Відео дня

Отож, в поліклініках Хмельницького є визначений перелік того, що медики виконують чи надають за гроші. Це діагностичні та лабораторні дослідження, консультаційні та інші послуги в різних відділеннях. Детальніше із ними знайомтеся далі в інфографіці.

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
 • Pavel Kondrashov

  Що маемо, то маемо. Чим далі тим дорожче. А професіалізм лікарів вже під питанням.
 • Иван Соколов

  Гроші вам недопоможут.всі оікарі заочно вивчені.просто реклама і гарне обладнаня а лікарі дурніше немае.
 • Алла Алла

  Хо жу в клініку Марія і все супер ставлення супер Лікарі Вищий Клас і немає проблем все добре .
 • Оксана Кравчук

  Не новина внас медицина без коштовна тож і відправили мене додому за грішми ми не відказуємся вас лікувати але немає грошей немає лікування тож приїхала додому вот тобі безкоштовно в мишоловці і то сир не без коштовний

keyboard_arrow_up