Позов до міськради на понад 150 мільйонів: що каже керівник підприємства, яке звернулося до суду

Позов до міськради на понад 150 мільйонів: що каже керівник підприємства, яке звернулося до суду
Візуалізація будинку, який мали би звести на Кам'янецькій
  • Судовий позов стосується будівництва хмарочосу на Кам’янецькій, 2А.

  • Забудовник не зміг закінчити будівництво, щойно його розпочавши.

До управління архітектури та містобудування міськради позивається приватна фірма. Вона вимагає компенсувати збитки на суму понад 150 мільйонів гривень. Позов приватного підприємства «Буд Кепітал Менеджмент» перебуває на розгляді в Господарському суді Хмельницької області.

Як ми вже писали раніше, підприємство вимагає 151 988 675 гривень як компенсацію за збитки внаслідок рішень чиновників. Фірма не змогла добудувати хмарочос на Кам’янецькій, 2А. Ми вже розповідали про те, що в міськраді були незадоволеними цим будівництвом та наводили різні аргументи. Зокрема вважали, що площа ділянки занадто мала, а тому забудовник займе сусідню, яка є комунальною власністю.

Зрештою Державна архітектурно-будівельна інспекція зупинила дію містобудівних умов та обмежень, потім їх скасувала, а потім також скасувала дозвіл на будівництво. Все це супроводжувалося судовими позовами, а остання з названих подій відбулася у березні цього року.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up