Сало і м’ясо у Хмельницькому: як змінилися ціни (ІНФОГРАФІКА)

Сало і м’ясо у Хмельницькому: як змінилися ціни (ІНФОГРАФІКА)
  • Продовжуємо моніторити ціни на продукти у Хмельницькому. 
  • Як змінилась вартість свинини за початком осені?
  • Дізнавайтесь, де вигідніше і переглядайте інфографіку.

Цінники на продуктах змінюються щоденно. Причин цьому є безліч. Якщо сезонні овочі та ягоди зараз здешевшали, то ціни на свинину знову ростуть. 

Журналісти vsim.ua продовжують слідкувати за вартістю продуктів у Хмельницькому. Щомісяця на нашому сайті ми розповідаємо про вартість яєць, круп, молочних виробів та соціально важливих продуктів. Також розповідаємо про ціни на свинину. До слова, востаннє ми порівнювали їх два місяці тому - у липні. Скільки коштує сало і м’ясо у Хмельницькому зараз? 

Для цього журналістка відвідала два павільйони на продовольчих ринках, куди хмельничани найчастіше йдуть на закупи, а також магазин мережі “М’ясна лавка”. Отож, дізнавайтесь, де вигідніше і переглядайте інфографіку. Найнижчу вартість ми підкреслили лінією. 

Відео дня

За скільки продають сало і м’ясо у Хмельницькому?

Отож, за нашими спостереженнями, найнижчою виявилась ціна у павільйоні на "Ранковому", що по Кам'янецькій. Дорожчим на кілька гривень м'ясо обійдеться у магазині.

Що кажуть експерти?

Ціни на свиней на початку осені пішли вгору. Яка причина?

Наразі закупівельні ціни закріпились в межах  82,5-84,5 грн/кг. Середньозважена ціна закупівлі зупинилася на рівні 83,3 грн/кг, що на 4% більше за минулотижневий рівень. Про це йдеться у повідомленні асоціації «Свинарі України», цитує "Агропортал".

«Виробники свинини відзначають високу активність з боку заготівельників на тлі по-літньому обмеженої пропозиції кондиційної свинини. Зокрема, у багатьох постачальників живця партії залишаються меншими за стандартні, а середня забійна вага тварин часто нижча 110 кг, що також зменшує валовий вихід м’ясної сировини для м’ясопереробників. Це породжує високу конкуренцію між заготівельниками за наявні товарні партії та «підігріває» ціни», — пояснили в асоціації.

Фахівці кажуть, підтримкою для цін надалі слугує сезонне ослаблення пропозиції, яке всупереч очікуванням окремих заготівельників, продовжує свій вплив на цінову кон’юнктуру. Так, у ході торгів виробники відчувають жвавий попит на свиней забійних кондицій, тоді як товарні партії у багатьох залишаються обмеженими. Переробники в свою чергу вважають наявну пропозицію кондиційної свинини задовільною, а перебіг торгівлі відносно стабільним.

Загалом за даними експертів, ціни на м'ясо та м'ясну продукцію за рік піднялися на понад 20 %.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олександр

    Цены ростут  на всё. Ничего удивительного здесь нет. Будет ещё дороже. Поголовье свиней и скота с каждым годом уменьшается котострофическими темпами. Большинство отказались от выращивания на данный момент это не рентабельно.

keyboard_arrow_up