Скільки заробив Габінет на посаді голови ОДА (ІНФОГРАФІКА)

Скільки заробив Габінет на посаді голови ОДА (ІНФОГРАФІКА)
  • Дмитра Габінета звільнили з посади 24 листопада.

  • За час перебування на посаді він заробив понад півмільйона гривень.

Дмитро Габінет очолював Хмельницьку ОДА у період від листопада 2019 року до листопада 2020. Звільнили його, навіть не пояснивши причину такого рішення. Вчора, 3 грудня, Володимир Зеленський призначив нового голову ОДА — Сергія Гамалія.

Ми вирішили розповісти вам, скільки Дмитро Габінет заробив, очолюючи Хмельницьку ОДА. Аби отримати інформацію, подали запит до адміністрації. Отож, загалом за період перебування на посаді Габінет заробив 588 625 гривень. Після звільнення він отримав компенсацію за невикористану відпустку — 42 994 гривні. Якщо не враховувати цю компенсацію, найбільша зарплата у Дмитра Габінета була в березні 2020 року — 60 936 гривень.

Протягом квітня-серпня цього року зарплата голови ОДА була обмежена десятьма мінімальними. В інфографіці це колонка «Обмеження у 10 мінімальних зарплат». У вересні вказана сума без мінуса — це коригування попередньо не виплаченої суми. Крім того, коригування відносно попередніх місяців також було у березні 2020 року у надбавці за вислугу та компенсації витрат на відрядження. Ці суми вказані з мінусом. Детальну інформацію переглядайте в інфографіці.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up