Ціна на електроенергію для населення не зміниться

Ціна на електроенергію для населення не зміниться
Фото ілюстративне, з відкритих джерел
  • Уряд залишив незмінною вартість електроенергії для населення до кінця опалювального сезону.

Пільгові ціни на електричну енергію для побутових споживачів не зміняться впродовж осінньо-зимового періоду 2022/2023 рр — до 31 березня 2023 р.

Про це інформує Урядовий портал.

«Сьогодні, незважаючи на війну і масовані обстріли енергетичної інфраструктури, ухвалено рішення зберегти незмінними тарифи для населення, щоб запобігти додатковому фінансовому навантаженню на наших громадян. Вдячний кожному за своєчасну оплату електроенергії, це надзвичайно важливо для стабільної роботи наших енергокомпаній та оперативного проведення ремонтів об’єктів і обладнання, пошкоджених через ворожі атаки», — наголосив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Відео дня

Тарифи наразі становлять:

  • 1,44 грн/кВт год — при споживанні до 250 кВт год на місяць;
  • 1,68 грн/кВт год — при споживанні понад 250 кВт год на місяць.

Для колективних побутових споживачів, гуртожитків, для юридичних осіб, які є власниками або балансоутримувачами майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб у частині задоволення власних потреб ВПО, у дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі та освітлення території, для релігійних організацій в частині використання електричної енергії для комунально-побутових потреб тариф становить 1,68 грн/кВт год.

Також цей тариф діє у багатоквартирних житлових будинках при використанні електроенергії для технічних цілей: роботи індивідуальних теплових пунктів, котелень, ліфтів, насосів, домофонів та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Цей перелік доповнено цілями споживання на аварійне та евакуаційне освітлення, протипожежні системи, системи вентиляції, димовидалення та кондиціонування, системи сигналізації та авіаційні маяки.

Читайте також:

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up