У Хмельницькому приміщення під мостом на Південному Бузі хочуть здати в оренду

У Хмельницькому приміщення під мостом на Південному Бузі хочуть здати в оренду
 • Детальніше про об'єкт оренди читайте далі.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір здати в оренду приміщення, які розташовані під мостом через річку в центральній частині міста. Аукціон запланували на 8 березня.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”. 

Йдеться про приміщення в районі шлюзного мосту на вулиці Кам'янецькій, загальною площею 196,8 квадратних метра.

Відео дня

Згідно з даними сайту, об'єкт оренди складається з трьох нежитлових приміщень: площею 31,2 квадратних метра, приміщення площею 67 квадратних метрів та 98,6 квадратних метра відповідно.

 Приміщення планують здати в оренду строком на п'ять років. Стартова вартість оренди на місяць складає 3901 гривні. 

Вхід до приміщень окремий, через двоє металевих воріт та металеві двері. Санвузол відсутній. Заїзду та парковки немає. Приміщення мають підключене електропостачання. Відсутнє – теплопостачання, водопостачання, водовідведення. За висновком МКП «Хмельницькводоканал» є технічна можливість підключення об'єкта оренди до міських мереж водопроводу та каналізації. Проведення робіт по підключенню вирішується орендарем самостійно.

За інформацією, ці приміщення можуть бути використані як заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
 • Виталий Демчишин

  Робимо ваші ставки, господа!
 • Лесовой К.

  Перебудова мосту в кафе вирішується орендарем самостійно, з отим підвішеним газопроводом? Геть подуріли  з тими грошима...
 • Іванна Борецька

  Заклади харчування??? Якщо нема каналізації????
 • Pasha Vezdenetsky

  Там варто було б відкрити освітній центр присвячений захисту Південного Бугу та Плоскої від забруднення, показувати дітям як проводити найпростіші хіманалізи зразків води, під мікроскопом розглядати в краплині води синьо-зеленіводорості, одноклітинних...але під час війни на такий екологічно-просвітницький проект грошей не буде звісно, зате бізнес там вкоріниться, і буде ресторан чи наливайка іще багато років.

  Александр Хмельницкий reply Pasha Vezdenetsky

  Pasha Vezdenetsky не помітив в упор.

  Pasha Vezdenetsky reply Pasha Vezdenetsky

  Олександр Хмельницкий будують...інтенсивно

  Александр Хмельницкий reply Pasha Vezdenetsky

  Pasha Vezdenetsky а що жевріє, ритуальні послуги? Базари і ті 30% від них лишилось...

  Vladimir T reply Pasha Vezdenetsky

  Ні там потрібно зробити кав'ярню.... Колись були гуртки для розвитку спорту...., зараз спотр це власна ініціатива, а досягнення .... для міста.

   Якщо комусь цікаво, то запитайте  в харків'ян куди вони попали після приїзду в Хмельн... Хмельницький можна розвинути як зразкове місто з якісною інфраструктурою... Але тут пріоритет забудови і поф.., що з порушенням. Парковки, дороги, приміщення совдеп...  Але якщо  буде порядок, то і фінансів буде менше для будиночків.... за бугром. )

  Pasha Vezdenetsky reply Pasha Vezdenetsky

  Олександр Хмельницкий не все..

  Александр Хмельницкий reply Pasha Vezdenetsky

  Pasha Vezdenetsky який бізнес... Мойже все дохне...

keyboard_arrow_up