У Шепетівці жінка відсудила у чоловіка 80 тисяч, які позичила під розписку

У Шепетівці жінка відсудила у чоловіка 80 тисяч, які позичила під розписку
Фото ілюстративне
  • Будучи в шлюбі, дружина позичила чоловіку 160 тисяч гривень.

  • Кошти надала під розписку. 

  • Тепер же затребувала їх назад, але відсудити змогла лише половину. 

Днями у Шепетівці міськрайонний суд стягнув з чоловіка на користь колишньої дружини 80 тисяч гривень боргу, 3% річних (118 гривень) та судові витрати. І це лише половина суми, яку жінка заявила у позові. Подробиці розповіли в апеляційному суді. 

В липні минулого року чоловік позичив у неї під розписку 160 тисяч гривень. Гроші мав повернути через 6 місяців. Строк дії договору позики закінчився у січні 2023 року, проте грошей досі немає. 

Але чоловік позову не визнав. Його адвокат пояснив, що розписку він написав під час перебування у шлюбі. А всі кошти чи майно у шлюбі є спільним майном подружжя. Тож по факту передачі в борг спільних коштів подружжя не було. А сама дружина не надала доказів, що у розписці йдеться про її особисті гроші.

Відео дня

Також адвокат каже, що його підопічного шантажували. Жінка погрожувала обмежити спілкування з донькою, якщо той не напише розписку. 

Пара офіційно розлучилась у березні 2023 року. Суддя зауважила: що колишня дружина не довела, що 160 тисяч гривень були її приватною власністю, отож вони є спільною сумісною власністю подружжя.

— При цьому, дружина й чоловік мали право укладати між собою усі не заборонені законом договори, як щодо майна, що є їхньою особистою приватною власністю, так і щодо майна, яке є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя (ст. 64 СК України), — йдеться в судовому поясненні. 

Отож після розлучення за принципом рівності чоловіка зобов’язали сплатити колишній дружині 80 тисяч гривень. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    А ще шукають як позбутися домашнього насильства. Та таку прохвосту треба лупити і лупити.

keyboard_arrow_up