В Україні запустили сайт проєкту «єРобота»: деталі

- Дізнавайтеся, які гранти та на що вже можна отримати.
В Україні запрацював офіційний сайт проєкту «єРобота». Доступний він на базі порталу «Дія».
На «єРобота» кожен може отримати повну інформацію про умови надання грантів для старту або розвитку власної справи.
Про це повідомляє пресслужба Урядового порталу.
Гранти, які можна отримати для розвитку власної справи:
- «Своя справа» – створення або розвиток власного бізнесу (50-250 тис. грн). Надання гранту передбачає необхідність створення щонайменше одного робочого місця, подальшу роботу протягом трьох років та сплату податків до бюджету.
- «Свій сад» – розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства (140-400 тис. грн на 1 гектар). Гранти надаються для саду площею від 1 до 25 га. Земля має бути у власності або оформлене право користуванні не менше ніж на 7 років. Додається перелік культур, площ посадок та кількості працівників, яких необхідно найняти. Умови надання гранту передбачають створення робочих місць, подальшу діяльність протягом щонайменше 5 років та сплату податків.
- «Своя теплиця» – розвиток тепличного господарства (до 7 млн грн за 2 га, але не більше 70% вартості проекту). На етапі подачі заявки необхідно надати проект майбутньої теплиці площею від 1,6 га до 2,4 га. Грант можна витрачати на оплату рахунків щодо її зведення. Строк будівництва – до 1 року. Земля має бути у власності або користуванні щонайменше на 7 років. Надалі отримувач гранта має створити від 40 робочих місць, здійснювати діяльність більше 3 років та сплачувати податки.
- «Новий рівень» – створення або розвиток переробного підприємства (8 млн грн за умови створення не менше 25 робочих місць). Грант покриває не більше 70% вартості проекту. Отримувач зобов’язаний надалі працювати понад 3 роки та створити до 25 робочих місць.
- «Старт в ІТ» (перебуває на стадії розробки) – гранти на навчання ІТ-спеціальностям. Витратити кошти можна буде лише на визначених навчальних майданчиках. Умова надання – попередній досвід роботи щонайменше 18 місяців у будь-якій сфері та подальше продовження роботи в ІТ.
- «ІТ стартап» (перебуває на стадії розробки) – гранти для ІТ-стартапів на всіх етапах їх розвитку (від 750 тис. грн до 3,5 млн грн). Кошти можна витратити на зарплати, маркетинг, R&D. Основна умова – створення щонайменше 5 робочих місць (на перших етапах роботи) та сплата податків.
Нагадаємо, грантову програму для малого та середнього бізнесу «єРобота» уряд запустив ще влітку. За цей час українці вже отримали гранти на суму понад 201,8 млн грн.
Зазначимо, що в жовтні Державний центр зайнятості підбив підсумки шостої хвилі реалізації програми «Власна справа» в рамках проєкту «єРобота». Мікрогранти на суму майже 50 млн грн отримали 211 проєктів.
Читайте також:
- У Хмельницькому працює компанія з іранським капіталом. Що про неї відомо
- Перевиховуватимуть роботою: на Хмельниччині покарали домашнього насильника
- Цьогоріч на Хмельниччині зареєстрували 7,3 тисячі безробітних
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.