Верховний Суд визнав банкрутом скандального забудовника з Хмельницького

Верховний Суд визнав банкрутом скандального забудовника з Хмельницького
 • Колективне підприємство «Цивільжитлобуд» роками не могло здати дві багатоповерхівки.
 • Фірма накопичила чимало боргів та виконавчих проваджень.

Колективне підприємство «Цивільжитлобуд» з Хмельницького визнали банкрутом та розпочали процедуру його ліквідації. Таке рішення прийняв Верховний Суд. Його опублікували на сайті установи вчора, 21 вересня.

Фірма відома тим, що протягом років будувала два будинки — на Львівському шосе, 33/2, та на Інститутській, 6-Б. Так, останній мав бути зданий в експлуатацію 2011 року, однак фактично це сталося 2019 року. Люди, які були інвесторами будівництва, були незадоволені, при чому не тільки через багаторічне порушення термінів, а й через те, що були змушені доплачувати за свої квартири через зростання цін.

Крім того, 2014 року Антимонопольний комітет повідомляв, що фірма пропонувала вкладати гроші в будівництво квартир з індивідуальним опаленням, проте саме опалення у ціну включене не було.

Відео дня

Хмельничани зверталися до різних органів влади, проте це нічого не давало. Проводили також пікети самого підприємства. До «Цивільжитлобуду» позивалася й міська рада. Після завершення будівництва на Інститутській забудовник мав сплатити до бюджету пів мільйона на розвиток інфраструктури, однак не зробив цього. Зрештою з фірми стягнули меншу суму, врахувавши підведені нею комунікації, які були передані на баланс міста.

Фактично «Цивільжитлобуд» був заснований ще за радянських часів. За законодавством України його зареєстрували у червні 1995 року. Керівником підприємства є Тамара Онишко, а власниками — члени трудового колективу. Такі дані є аналітичній системі «YouControl».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Ксюша Кузнецова

  Цікаво,а людя гроші повернули з компенсацію?або?

  Альона Томіліна reply Ксюша Кузнецова

  Звiсно, нi!
 • Глєб Іванов

  Кинули  на гроші людей .А свиня суддя скільки  хабаря отримав за вирок?
  Чому набу судівськими свиньми не займається?
 • 007

  Ну і буде банкрутом , а людям що від того зміниться, відповідь проста дуля велика людям буде від того)
 • Валерий Златогурский

  Хто керівник ???

keyboard_arrow_up