Як змінити постачальника газу: пояснення для хмельничан

Як змінити постачальника газу: пояснення для хмельничан
Ілюстративне фото
  • Ціна газу від «Хмельницькгаз збуту» на січень є однією з найвищих в Україні.

  • Закон дозволяє змінити постачальника та обрати компанію з вигіднішим тарифом.

  • Розповідаємо, як обрати постачальника та якою є процедура приєднання до нової компанії.

Тарифи на комунальні послуги завжди були болючою темою для хмельничан, а останнім часом це питання стало ще більш актуальним. Протягом останніх місяців зросла вартість газу, його розподілу, електроенергії, водопостачання, водовідведення та тепла. Через це містяни навіть виходили на мітинги, аби висловити свою незгоду зі здорожчаннями.

Особливо активні обговорення викликало підняття тарифів ТОВ «Хмельницькгаз збут» та ПАТ «Хмельницькгаз» — за постачання газу та його розподіл відповідно. «Хмельницькгаз» є монополістом, тому містянам не лишається нічого, окрім як оплачувати його послуги згідно зі встановленим тарифом.

Тариф «Хмельницькгаз збуту» на січень склав 9,91 гривні за кубометр природного газу. Це один із найвищих тарифів в Україні. Вчора, 18 січня, Кабінет міністрів встановив граничну ціну на газ для населення — 6,99 гривні за кубометр. Цей захід є тимчасовим — до кінця карантину або опалювального сезону. Все залежить від того, що закінчиться раніше.

«Хмельницькгаз збут» можна змінити на іншого постачальника з більш вигідним тарифом. Розповідаємо, кого та як можна обрати і яким чином перейти до нового постачальника.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up