Афери на майже півмільйона гривень: як шахраї ошукали мешканців Хмельниччини

Афери на майже півмільйона гривень: як шахраї ошукали мешканців Хмельниччини
Фото ілюстративне
  • Люди продовжують потрапляти на гачок шахраїв.
  • Так, лише за добу їх жертвами стало 6 мешканців області.
  • Хтось втратив трохи більше 3 тисяч, а хтось сотні тисяч гривень.

За добу до поліції звернулися 6 мешканців Хмельниччини, які стали жертвами шахраїв. Їх ошукали на 446 362 гривні. Про це йдеться у повідомленні сектору комунікації поліції області.

Так, двоє кам’янчан стали жертвами псевдобанкірів. У 28-річного чоловіка під приводом оформлення нової картки випитали реквізити і зняли з рахунку 44 тисячі гривень. А у 44-річної жінки під приводом захисту картки зняли з рахунку 33 тисячі гривень.

А ось підприємство у Кам’янці-Подільському ошукали за іншою  схемою. Підприємство перерахувало за добрива 241 500 гривень, проте досі не отримало обіцяний товар. За такою ж схемою ошукали фермерів з Теофіпольщини, які перерахували за міфічні добрива 117 тисяч гривень.

Ще одною жертвою аферистів стала 20-річна мешканка Шепетівського району. Вона хотіла придбати дитячий візочок через інтернет. На одному із сайтів жінка знайшла підходяще оголошення та зв'язалася із продавцем. У результаті шахраї дізналась її особисті дані і зняла з її картки 3 462 гривні. Також під час купівлі-продажу мобільного телефону через оголошення на сайті 38-річний хмельничанин втратив 7 400 гривень.

За усіма вищеперерахованими фактами працівники поліції наразі проводять перевірки і працюють над встановленням зловмисників.

Читайте також: Хмельничани організували мережу ботоферм, яка фінансувалася з РФ (ФОТО)
 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Миколай Сивак
    При тому заява в поліцію абсолютно нічого не дає, поліцаї заяву просто не вносять до реєстру досудових розслідувань під різними приводами.
    Тобто згідно дій поліції випливає: "займайся шахрайством ми даємо добро"
  • Остап
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині прогнозують дощі та грози: погода на 21 липня 20:31 Де відключатимуть світло у Хмельницькому 21 липня (АДРЕСИ) 20:12 Завтра у Хмельницькому попрощаються із двома захисниками 19:41 У Ярмолинцях проблеми з водопостачанням: що кажуть місцеві жителі та влада Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 19:01 Біля Хмельницького позашляховик на смерть переїхав чоловіка, який лежав на дорозі 18:08 Патрульні розшукали чоловіка, який влаштував бійку у закладі Хмельницького 17:19 Призначили нового керівника ДСНС Хмельниччини 16:37 Тимчасово перенесуть зупинку «Торгівельний центр»: де зупинятиметься транспорт 16:01 П’яний водій збив підлітків у Хмельницькому і втік: суд виніс вирок 15:22 На Хмельниччині затримали чоловіка з револьвером «Наган» 14:42 На Хмельниччині внаслідок теракту загинула людина: відбувся суд 14:15 Фінальні зміни сезону: ТОП дитячих таборів у Карпатах та Болгарії на серпень 14:04 Підприємці Хмельниччини отримали 2,5 млн грн грантів на розвиток бізнесу 13:26 Померла депутатка Хмельницької обласної ради Галина Барабаш 12:46 На Хмельниччині — знеструмлення у 47 населених пунктах через негоду 12:04 Рейтинг депутатів-прогульників Хмельницької міськради 11:43 16-річний мотоцикліст збив 19-річну хмельничанку 11:05 В ДТП у Полонному загинув 32-річний чоловік: деталі 10:36 У “Хмельницькводоканалі” пояснили, як платити за воду після підвищення тарифів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up