Депутат зі “Свободи” приховав 1,5 мільйона в декларації. Його судили

Депутат зі “Свободи” приховав 1,5 мільйона в декларації. Його судили
Володимир Постовий. Фото з ФБ-сторінки АТ "Гіпсовик"
 • Кам’янецький депутат Володимир Постовий у декларації за 2020 рік не вказав дані про частку корпоративних прав, рахунок у банку та напівпричіп. 

 • Суд призначив йому штраф, однак свободівець своєї вини не визнав та подав апеляцію.

Ще в січні Кам’янецький райсуд оштрафував депутата від “Свободи”. Той у декларації за 2020 рік вніс не всі відомості. Приховав інформацію про напівпричіп, частку корпоративних прав та банківський рахунок. Таким чином сумарно у декларації не вистачає 1,5 мільйона гривень. Про це у судовому вироку

Своєї вини не визнав

Згідно закону депутати місцевих рад уповноважені всі свої доходи вносити до декларації. Та один із обранців Кам’янець-Подільської ради умисно приховав дійсну інформацію щодо отриманих доходів. Йдеться про депутата Володимира Постового. 

Які суми він не зазначив у декларації:

Відео дня

Під час розгляду справи Постовий своєї вини не визнав. На суді він зазначив, що заповнювати декларацію йому допомагав син, бо сам мало працює з комп’ютерною технікою та не розуміється в цьому. 

— З комп`ютерною технікою працює мало, лише перевіряє пошту, у соціальних мережах не зареєстрований. Є консервативною людиною. А умислу не заповнювати декларацію не мав, — йдеться в судовому вироку. 

Після того як син все заповнив, обвинувачений не перевіряв чи внесені усі відомості. До НАЗК з проханням перевірити декларацію він не звертався, вважав, що для цього не було причин. Вважав, що головне заповнити і вказати всі доходи. 

А коли помітив, що внесено не все, то виправити до 1 грудня вже не міг з технічних причин“не дозволяла система”. Каже, додав дані лише згодом. 

Подав апеляцію

Місцевий райсуд визнав його винним. Депутату призначили штраф в розмірі 51 тисячі гривень та позбавили права обіймати посади, пов`язані з виконанням функцій органів місцевого самоврядування строком на 1 рік. Але Володимир Постовий не погодився з рішенням і оскаржив вирок в апеляції.

Засідання апеляційного суду відбулося 15 червня. Апеляційну скаргу депутата залишили без задоволення. Пустового визнали винним у декларуванні недостовірної інформації (ч. 1 ст. 366-2 КК України). Рішення вже набрало законної сили, а засудженому доведеться сплатити чималий штраф.

Що відомо про Володимира Постового

Володимир Постовий є уродженцем Луганської області. Цьогоріч йому має виповнитися 66 років. Має дружину та сина. Він ще з 2010 року є членом політичної партії "Свобода". Нині мешкає в місті Камʼянець-Подільський. 

Володимира Постового обрали до Кам'янець-Подільської райради в листопаді 2020 року. Крім того, з даними YouControl він є головою правління Кам`янець-Подільського акціонерного товариства «Гіпсовик». Воно займається виробництвом вапна та гіпсу. Він очолює це підприємством вже понад 20 років. 

А ще є керівником науково-виробничого об’єднання “Грот”. Вони добувають інші корисні копалини та розробляють кар'єри. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
 • Віктор Кравчук

  А де ця сука в вишиванці взяла стільки грошей
 • Оксана Кучер Перчивская

  Ці руки ні чого не крали))
 • ХУСТ ЛЕНОВ

  А в партії "сволота" всі такі, або крадії або збочинці. Це на людях вони у вишиванках
 • Валентина Кміта

  Ви такі були правдоруби ,рахували себе бандерівцями,а сам крадеш,як янукович,якого ви гнобили.все це дуже гидко,передавай привіт тягнебоку,вашому вожаку.двурушники.

keyboard_arrow_up