Група злочинців продавала важкі наркотики в ЄС. Її організували двоє хмельничан

Група злочинців продавала важкі наркотики в ЄС. Її організували двоє хмельничан
Тут і далі фото Нацполіції
  • Вона діяла на території Тернопільської, Київської, Вінницької, Хмельницької та Черкаської областей. 

  • До складу злочинної групи входило 6 людей. А започаткували “бізнес” двоє вихідців з Хмельниччини. 

  • Що знайшли під час обшуків та яке покарання загрожує наркоторговцям?

Правоохоронці знешкодили черговий міжнародний канал продажу важких наркотиків та психотропів до країн ЄС. Група зловмисників налагодила виробництво наркотиків та психотропів у нарколабораторіях.

Щомісяця виготовляли близько 40 кг заборонених речовин. А заробляли на цьому понад 20 мільйонів гривень. Свій «товар» продавали по регіонах України та країнах Європи. До справи причетні жителі Хмельниччини. Подробиці розповіли в Нацполіції та СБУ. 

Наркоторговців викрили правоохоронці сусідньої Тернопільщини. Відомо, що до складу групи входило 6 чоловік. А започаткували "бізнес" двоє уродженців Хмельницької області. Серед членів угруповання були чітко розподілені ролі. Організатори відповідали за закупку сировини, двоє “хіміків” виготовляли наркотики, решта займалась логістикою та збутом.

Відео дня

Група діяла на території 5 областей — Тернопільської, Київської, Вінницької, Хмельницької та Черкаської. Дві нарколабораторії працювали без вихідних. Час від часу вони міняли місце розташування. Аби не викликати підозр, організатори винаймали приміщення, віддалені від населених пунктів. Наркоцехи знаходились у підвалах домівок та гаражах фігурантів.

Лише за місяць у своїх нарколабораторіях при безперебійній роботі злочинці виготовляли та збували близько 40 кілограмів психотропів. Такі оборудки приносили фігурантам понад 20 мільйонів гривень заробітків.

Група виготовляли та збували промислові обсяги амфетаміну, α-PVP, мефедрону LSD. Їх можна було придбати через інтернет-магазини та в застосунку Telegram. Розфасовані психотропи та наркотики фасували у закладки та заливали цементом, маскуючи під камінці.

— Працівники поліції за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД провели на території п'яти областей одночасно 34 обшуки й вилучили «товару» та обладнання на понад 6 мільйонів гривень. Також вилучено понад 500 кг прекурсорів, з яких можна було б виготовити близько мільйона доз психотропних речовин, — повідомляють в Нацполіції. 

У ході 34 обшуків у нарколабораторіях, а також у помешканнях та автомобілях фігурантів, виявили:

Шістьох фігурантів кримінального провадження затримали. Їх вже повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального Кодексу: 

Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів. Триває розслідування, в ході якого встановлюються усі особи, причетні до наркоугруповання.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ю

    для чого на іх утримання  витрачати кошти платників податків? нагодуваи до передозу цією фігнею й все
  • Игорь Степанов

    Постійно пишуть щось загальне....Хоча б раз якусь конкретіку!!! 👎

keyboard_arrow_up