Кам'янчанин отримав 7,5 року в'язниці за смертельне побиття сусіда

Кам'янчанин отримав 7,5 року в'язниці за смертельне побиття сусіда
Ілюстративне фото
  • Конфлікти між двома сусідами ставалися неодноразово.
  • За словами засудженого, загиблий постійно випивав, чіплявся до нього, дружини та сина.

У вересні минулого року в одному з гуртожитків Кам'янця-Подільського стався конфлікт між двома мешканцями. Учасниками були чоловіки 37 та 38 років, а причиною — побутовий конфлікт. Сварка переросла у бійку, в ході якої 38-річний мешканець кілька разів вдарив сусіда кулаком в обличчя, а потім ще кілька разів алюмінієвою палицею по голові. 37-річний чоловік помер на місці події. Про це повідомляють на сайті Хмельницької обласної прокуратури.

З вироку суду дізнаємося про обставини, які розповів нападник. За його словами, загиблий майже кожного дня випивав, був неадекватним, дратівливим, постійно чіплявся до нього, його дружини та дитини. Також вимагав у нього, аби той передав попереднім мешканцям кімнати гроші за ремонт спільного холодильника. Незадовго до дня вбивства загиблий чіплявся до сина нападника, але він заступився за нього.

За день до вбивства, 11 вересня, ввечері, загиблий стукав у двері кімнати підсудного та вимагав вийти поговорити. Підсудний на це не відреагував. Вранці 12 вересня його дружина пішла на кухню. Звідти підсудний почув сварку, а його дружина кликала на допомогу. Коли вийшов у коридор, то побачив дружину та загиблого, який штовхнув її. Він був сильно п'яний та неадекватний. Підсудний зробив зауваження.

Відео дня

Відтак загиблий двічі вдарив підсудного, після чого той відійшов на кілька метрів у кімнату. Тоді ж підсудний почув крики сина та дружини, яка казала, що загиблий б'є дитину. Вийшовши у коридор, підсудний побачив, що загиблий тримає його дитину за горло та б'є головою й тілом об стіну.

Відтак чоловік кілька разів вдарив загиблого — ці удари й стали смертельними. Тим часом підсудний завів сина до кімнати, де той знепритомнів. Вийшовши у коридор він попросив викликати «швидку». Біля дверей побачив металеву палицю та викинув її, проте вона відскочила від стіни у загиблого. Аналогічні свідчення дали дружина нападника та сусідка.

Інші свідки події описували все інакше. Вранці між дружиною нападника та загиблим дійсно був конфлікт з приводу холодильника. Під час нього загиблий відштовхнув дитину, а та почала плакати. Тоді дружина закричала, що загиблий вдарив дитину. Після цього нападник вибіг з кімнати у коридор та почав бити загиблого, а потім кілька разів вдарив металевою палицею.

Судово-медичні експертизи підтвердили наявність одного синця у сина нападника, а також алкоголю у крові загиблого — 5,17 проміле. Також у рішенні суду йдеться, що підсудний розповідав співкамернику в ізоляторі тимчасового тримання, як наносив удари загиблому.

Зрештою 38-річного кам'янчанина визнали винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (частина 2 статті 121 Кримінального кодексу). Йому призначили 7,5 року позбавлення волі.

Читати також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Лесовой К.

    "Смертельне побиття" - ви кращі!

keyboard_arrow_up