Мешканець Хмельниччини побив сина до смерті. За це отримав 8 років в’язниці

Мешканець Хмельниччини побив сина до смерті. За це отримав 8 років в’язниці
Ілюстративне фото
  • Під час застілля чоловік посварився зі своїм сином.

  • Він узяв палицю та вдарив свого нащадка по голові, через що останній помер.

У листопаді 2018 року в селі Коритна Ярмолинецького району сталося вбивство. П’яний 42-річний чоловік влаштував сварку зі своїм сином. Все скінчилося тим, що він взяв дерев’яну палицю та вдарив свого нащадка по голові. Останній отримав черепно-мозкову травму та помер у лікарні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Правоохоронці провели розслідування та передали справу до Ярмолинецького районного суду. Згідно з повідомленням прес-служби прокуратури, у ході судового процесу повністю довели вину ярмолинчанина у вбивстві сина. Його визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Чоловіка засудили до 8 років ув’язнення.

Нагадаємо, що 24 жовтня на Кам’янеччині чоловік застрелив своїх тещу й тестя та поранив доньку. Після цього намагався скоїти самогубство. Спочатку намагався застрелитися, а потім хотів себе спалити. Проте цьому завадили правоохоронці. Згідно з повідомленням поліції, він був у стані алкогольного сп’яніння.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up