Мешканець Ізяслава, який вкрав у друга 40 гривень, заплатить 1700 гривень штрафу

Мешканець Ізяслава, який вкрав у друга 40 гривень, заплатить 1700 гривень штрафу
  • Товариші разом розпивали спиртне.
  • Під час сварки 27-річний чоловік схопив друга й вихопив з його кишені гроші.
  • За крадіжку, йому доведеться сплатити штраф - 1700 гривень.

У липні 2017 року двоє мешканців Ізяслава разом розпивали спиртне. Коли допили пляшку, один із них запропонував купити ще випивки. Оскільки грошей він не мав, то товариш запропонував його пригостити. Але раптом він передумав.

27-річний чоловік дуже образився, схопив друга й вихопив з його кишені гроші. За них він потім й купив собі ще спиртного. Потерпілий звернувся до правоохоронців.

Справу розслідували за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України - «Грабіж».

Як повідомили у прес-службі апеляційного суду Хмельницької області, вина обвинуваченого доведена. Він має сплатити штраф - 1700 гривень.

Читайте також: Суд призначив покарання продавчині з Ізяслава, яка інсценувала пограбування магазину

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Передають дощ з мокрим снігом: прогноз на 13 грудня для Хмельниччини 20:21 «Дуже любив свою сімʼю»: у Хмельницькому попрощались з воїном Дмитром Посонським 19:45 Убив знайому й кинув тіло в каналізацію: як покарали жителя Хмельниччини 19:01 Пішла з дому босоніж і не повернулася: на Камʼянеччині розшукують пенсіонерку Від читача 13:25 До уваги кореспондентів, які надсилають листи на офіційну електронну поштову скриньку Хмельницької митниці та митних постів Хмельницької митниці 18:09 На Хмельниччині чоловік та жінка танцювали під російську музику на алеї Героїв (ВІДЕО) 17:30 Хмельничани попрощалися Олександром Урбаном: загинув через 3 дні після дня народження 16:52 Чому на Хмельниччині вимикають світло частіше, ніж в інших регіонах: пояснення обленерго 16:11 Розшукують 40-річного чоловіка з Хмельниччини, який поїхав на лікування і зник 15:39 Розпочали консервацію памʼятника Богдану Хмельницькому на привокзальній площі (ВІДЕО) 15:06 Чому кільце на Темпі – місце концентрації ДТП: коментарі водіїв та експерта 14:30 В ДТП на Хмельниччині загинула 46-річна жінка: кого звинуватили у трагедії 13:46 У Кам’янці автомобіль збив 19-річного пішохода 13:03 Військові з Хмельниччини «проходили службу» на СТО: посадовці отримали підозру 12:46 Допомога на мільйони: хто з благодійників забезпечує Хмельницьку міську лікарню 12:13 Затримали молодика, який обікрав вагонне депо Укрзалізниці на Хмельниччині 11:46 На Хмельниччині попрощались із чотирма військовими: Антонюком Вадимом, Конченком Анатолієм, Луцюком Олегом, Поліщуком Юрієм 11:18 Понад 50 років присвятила Хмельницькій інфекційній лікарні: померла Валентина Ляшевич 10:42 На Озерній збили жінку на «зебрі»: водій був пʼяним (ВІДЕО) 10:08 На Хмельниччині полк Нацгвардії отримав почесне найменування «Подільський»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up