На Дністрі спіймали браконьєрів, які нарибалили на 340 тисяч гривень

На Дністрі спіймали браконьєрів, які нарибалили на 340 тисяч гривень
Фото Кам'янецького РУП
  • Двоє чоловіків ловили рибу сіткою.

  • За раз вони спіймали 34 кілограми риби. 

  • Цим нанесли істотної шкоди державі. 

Напередодні Різдва, на Хмельниччині двоє чоловіків вирішили зайнятися рибним промислом. Вони завдали збитків на 343 тисячі гривень. Про це повідомляють у поліції

Поліцейські помітили браконьєрів на річці Дністер зранку 6 січня. Близько 05:55 вони патрулювали територію Дністровського водосховища поблизу села Рогізна. Двоє чоловіків на човні ловили рибу за допомогою ліскової сітки.

На той момент браконьєри зловили більше 200 рибин, які заважили близько 34 кілограмів. Цим вони завдали збитків державі на суму 343 485 гривень. 

Відео дня

 

Наразі правоохоронці вирішують чи вносити відомості про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань info. Згідно інкримінованої статті таке правопорушення карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3-х років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Катерина Мудрик
    Віддайте рибу притулкам і зоопаркам

keyboard_arrow_up