На Хмельниччині психічно хворий чоловік погрожував лікарям та поліцейським рушницею

На Хмельниччині психічно хворий чоловік погрожував лікарям та поліцейським рушницею
  • Чоловік у такий спосіб "протестував" проти госпіталізації.
  • Він здійснив близько 20 хаотичних пострілів.

Надзвичайна подія сталася ввечері 13-го грудня у селі Богданівці Деражнянського району. Місцева мешканка викликала бригаду швидкої медичної допомоги, аби лікарі допомогли її 39-річному сину, в якого сталося чергове загострення викликане проблемами з психічним здоров’ям. Натомість сам пацієнт, протестуючи проти госпіталізації, зустрів медиків з батьківською рушницею у руках. Лікарі одразу зателефонували до поліції і залишили місце події.

  • "Майже три години бійці КОРДу та РПОП вели перемовини з чоловіком, який, бігаючи по периметру домогосподарства, здійснив близько 20 хаотичних пострілів у бік правоохоронців. Стріляв почергово з гладкоствольної та пневматичної рушниць. Працівники УКОРД провели штурм та затримали правопорушника без застосування зброї та спецзасобів. В ході спецоперації ніхто не постраждав", - про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Наразі чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Буде призначена низка експертиз, в тому числі — амбулаторно-психіатрична.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками статті 348 Кримінального кодексу України, яка передбачає за замах на вбивство працівника правоохоронного у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олег Форостовський
    Психічно-хворий з 2 рушницями!А де відповідальність батька за зброю?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До 7 градусів тепла: погода на Хмельниччині 28 лютого 20:15 Їм було 47 та 24 роки. Загинули двоє військових з Хмельниччини 19:42 Сплеск гепатитів на Шепетівщині пов’язують із косметичними процедурами 19:02 У гімназії Нетішина відремонтували харчоблок за 14,7 млн грн (ФОТО) Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 18:08 Воїнів з Хмельницького району відзначили нагородами посмертно (ІМЕНА) 17:17 Вважалися зниклими: на Хмельниччині попрощались з трьома військовими 16:30 У ХНУ оголосили конкурс на посаду ректора 15:56 Нові декларації хмельницьких нардепів Жмеренецького та Ватраса: що купили і скільки заробили 15:18 На Хмельниччині викрили чоловіка, який зберігав 5 бойових гранат 15:05 Скринінг 40+ у Хмельницькому: де пройти обстеження за 2000 грн від держави 14:48 У Хмельницькому попрощаються з 25-річним військовим Володимиром Крутовим 14:04 Привласнила 360 тис. грн за програмою «Муніципальна няня»: судитимуть жительку Хмельниччини 13:19 На щиті троє воїнів з Хмельниччини: Сергій Зотов, Андрій Кріль, Роман Луцик 12:30 Забила співмешканця до смерті сокирою: справу хмельничанки передали до суду 11:47 На Хмельниччині судитимуть офіцера-прикордонника за «переведення» військових у тил 11:01 Туристи поповнили бюджет Хмельниччини на понад 10 млн грн за рік 10:13 На Хмельниччині фіксують нові випадки туберкульозу серед підлітків 09:30 На Хмельниччині родина втратила двох синів: молодшого забрала війна 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up